لایف کوچینگ موفقیت فردی شهرام اسلامی

دوره یکساله لایف کوچینگ موفقیت فردی با شهرام اسلامی

  • مشاهده 47106 بار

لایف کوچینگ موفقیت فردی

دوره انحصاری و اختصاصی
لایف کوچینگ (Life Coaching) موفقیت فردی
جلسات آموزشی Premium با تمرین‌ها، آزمون‌ها و راهکارهای عملی

مدرس: شهرام اسلامی
آنچه در مسیر خوشبختی برای "موفق شدن" در زندگی شخصی، خانوادگی، اجتماعی و یا کسب‌وکار خود باید بدانید.

شروع دوره از زمانی است که شما ثبت‌نام می‌کنید! پس از نام‌نویسی، فایل‌های جلسه اول در اختیار شما قرار می‌گیرد و سپس به‌صورت مداوم و هدفمند، سپس هر هفته نوتیفیکیشن‌ جلسات آموزشی اختصاصی شهرام اسلامی برای شما از طریق پیامک و ایمیل ارسال می‌شود که می‌توانید با مراجعه به صفحات مخصوص کاربران "لایف کوچینگ موفقیت فردی" در سایت شهرام اسلامی به محتواهای مربوط شامل فایل‌های چندرسانه‌ای، آزمون‌ها، تمرین‌ها و ... با موضوعات هدفمند دسترسی داشته باشید.

یکی از مهم‌ترین دستاوردهای این دوره، تشکیل پرونده شخصیتی برای شماست. این یعنی دستیابی به نقشه راه! سوابق، ویژگی‌ها و عملکردی که به شما کمک می‌کنند تا توانمندی‌ها، نقاط قوت و ضعف خود را بشناسید و یکسال همراه با شهرام اسلامی آگاهانه در مسیر خواسته‌ها و اهداف‌تان گام بردارید.

مکان: هر کجای دنیا که هستید! شما می‌توانید با استفاده از اینترنت (گوشی موبایل، تب‌لت، لپ‌تاپ یا PC) بدون مراجعه حضوری و در محل خودتان به محتواها و صفحات دوره "لایف کوچینگ موفقیت فردی" دسترسی داشته باشید.

شهرام اسلامی در ویدیوهای زیر از چگونگی روند اجرایی این دوره می‌گوید.

کیفیت محتوایی و اثربخشی این دوره توسط شهرام اسلامی تضمین شده است؛ اگر پس از گذشت یک ماه به هر دلیلی مایل به ادامه حضورتان در این دوره نبودید، کل مبلغ پرداختی بدون اینکه سئوالی از شما پرسیده شود، عودت داده می‌شود.

پس از ثبت‌نام شما در دوره لایف کوچینگ "موفقیت فردی" مراحل زیر پیش روی شما قرار می‌گیرند:

نام کاربری و رمز عبور (اکانت) مخصوص به خودتان جهت دسترسی به محتواهای لایف کوچینگ موفقیت فردی در سایت shahrameslami.com را دریافت می‌کنید. سپس پرونده شخصیتی برای شما ایجاد می‌شود.

در شروع دوره، فایل‌های جلسه اول در اختیار شما قرار می‌گیرد که نمای کلی دوره توسط شهرام اسلامی ترسیم و توضیحات ارائه می‌شود.

پس از یک هفته، محتواهای جلسه دوم (فایل‌های چندرسانه‌ای، تمرین و آزمون) منتشر می‌شوند و آگاه‌سازی انتشار (نوتیفیکیشن) برای شما ایمیل / پیامک می‌شود.

با استفاده از اطلاعات موجود در پیام آگاه‌سازی که دریافت کرده‌اید، وارد صفحه مربوط به هر جلسه در سایت شهرام اسلامی می‌شوید و توسط اکانت لایف‌کوچینگ خودتان به محتواها دسترسی پیدا می‌کنید.

حالا در همان صفحه جلسه لایف کوچینگ، فایل‌های اصلی و جانبی برای شما قابل دانلود هستند. ممکن است در سایت آزمونی را انجام دهید و امتیاز خود را مشاهده کنید یا برنامه‌ای برای هفته پیش روی خود بگیرید.

در صفحه هر جلسه، امکان ارزیابی و کیفیت‌سنجی اثربخشی برای هر یک از فایل‌های هر هفته قرار داده شده است و شما می‌توانید نظرتان را بنویسید و به هر یک از محتواها امتیاز دهید.

در طول زمانی که مشترک لایف کوچینگ شهرام اسلامی هستید، از پیشنهادات شگفت‌انگیز، آفرهای تخفیفی و طرح‌های تشویقی اختصاصی رایگان بهره‌مند می‌شوید.

هزینه حضور در طرح لایف کوچینگ موفقیت فردی:

80% تخفیف عید تا عید فعال است!

شما می‌توانید با پرداخت 11,000,000 تومان (2,200,000 تومان) در این دوره یکساله ثبت‌نام کنید. برای اطلاعات و نام‌نویسی سریع اینجا را کلیک نمایید.

چرا باید در "دوره لایف کوچینگ موفقیت فردی" شرکت کرد؟
هر هفته می‌توانید توسط حساب کاربری لایف کوچینگ مخصوص به خودتان در سایت به محتواها، فایل‌های چندرسانه‌ای، تمرین‌های عملی، آزمون و ... انحصاری شهرام اسلامی دسترسی داشته باشید و در طول هفته آنها را مرور و تمرین کنید.
دارندگان اشتراک لایف کوچینگ می‌توانند در طول دوره از کدهای تخفیف و هدایای اختصاصی بهره‌مند شوند.
شهرام اسلامی یکی از معدود مربیان زندگی مطرح در ایران است که فراتر از کلیشه‌های معمول، تنها به موضوع دوره می‌پردازد و با ارائه‌ی راهکارهای کاربردی، مخاطبان خود را همواره راضی نگه داشته است.
برای شرکت در "دوره لایف کوچینگ موفقیت فردی" هیچ محدودیت مکانی وجود ندارد و به‌راحتی در هر جای دنیا، می‌توانید در این دوره‌ ارزشمند شهرام اسلامی شرکت کنید و علاوه بر یادگیری نکاتی ارزشمند، آیندۀ بهتری را برای خود و عزیزان‌تان رقم بزنید.

توضیحات بیشتری لازم نیست! می‌خواهم تخفیف‌دار نام‌نویسی کنم!

شهرام اسلامی در دوره "لایف کوچینگ موفقیت فردی" به چه مباحثی می‌پردازد؟

در این دوره به‌صورت کاربردی، تمامی موضوعات مرتبط با موفقیت در زندگی شخصی، خانوادگی و اجتماعی مطرح می‌شوند.

مخاطب این دوره یکساله چه کسانی هستند؟

آدم‌های موفقی که اعتقاد دارند هیچ موفقیتی 100% نیست و قطار یادگیری، ایستگاه پایانی ندارد.
افرادی که در پی گشایش دریچه‌های جدید ذهنی، شناخت نقاط ضعف و تقویت مهارت‌ها و توانایی‌های خود هستند.
افرادی که می‌خواهند "استراتژی" را با "انگیزه" همراه کنند و برای این منظور به‌دنبال راهکارهای "عملی" و نه‌ شعارگونه می‌گردند.
افرادی که به آراستن ساختار ذهنی، تغییر ذهنیت، باور، اعتماد به‌نفس و سقف خواسته‌ها در زندگی‌شان اهمیت می‌دهند.
افرادی که از درجا زدن و یکنواختی در زندگی خود خسته شده‌اند و اغلب خواسته‌های خود را رویای محال می‌بینند.
افرادی که می‌خواهند خوشبختی را در دل موفقیت‌های خود نهادینه کنند.

در دوره لایف کوچینگ موفقیت فردی، می‌توانید از جلسات هفتگی، تمرین‌ها، آزمون‌ها و راهکارهای عملی و اختصاصی شهرام اسلامی استفاده کنید، در زندگی خود به‌کار ببندید و احساس خوشبختی را در وجود خود تقویت کنید.


حالا ثبت‌نام کنید!

دوره یکساله لایف کوچینگ موفقیت فردی با شهرام اسلامی

مبلغ نهایی: 11,000,000 تومان

80% تخفیف عید تا عید فعال است!

بخش‌های ضروری با ستاره (*) مشخص شده‌اند.

Invalid Input
Invalid Input

مبلغ ارزی این کوچینگ:

75 دلار

IBAN - USD

TR78 0006 4000 0021 0351 7389 33

İş bank

SHAHRAM ESLAMI

 

یا 70 یورو

IBAN - EURO

TR88 0006 4000 0021 0351 7389 47

İş bank

SHAHRAM ESLAMI

 

لطفاً رسید واریز خود را به این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید.

مبلغ این کوچینگ: 75 تتر

Please send USDT

TLmUZHbNPs3F16ZPsuKb2EM7uXWvZX91Qs

لطفاً مبلغ 75 تتر ارسال و رسید واریز را به این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید.

لطفاً نام و نام خانوادگی خود را به‌درستی وارد نمایید.
لطفاً شماره موبایل خود را به درستی و با عدد «لاتین» مثل 0123 وارد نمایید.
لطفاً ایمیل خود را به‌درستی وارد نمایید. اگر در آدرس ایمیل شما عدد وجود دارد، آن را با کاراکتر لاتین وارد کنید.

این دوره یکساله ضمانت رضایت‌مندی دارد؛ به این معنی که اگر در ماه اول به هر دلیلی از حضور خود راضی نبودید، کل وجه پرداختی شما بدون اینکه سوالی از شما پرسیده شود، عودت داده می‌شود.

پس از نام‌نویسی، فایل‌های جلسه اول در اختیار شما قرار می‌گیرد و سپس به‌صورت مداوم و هدفمند، هر هفته نوتیفیکیشن‌ محتواهای جدید و برنامه‌های آموزشی اختصاصی شهرام اسلامی برای شما از طریق پیامک و ایمیل ارسال می‌شود که می‌توانید با مراجعه به صفحات مخصوص کاربران "لایف کوچینگ موفقیت فردی" در سایت شهرام اسلامی به محتواهای مربوطه و منابع چندرسانه‌ای ارزشمندی دسترسی داشته باشید.

Invalid Input
0 تومان

 

عضویت در خبرنامه سایت (رایگان)

    • مطالب و فایل‌های چندرسانه‌ای آموزشی، اطلاعیه‌ها و تخفیف‌های جدید "شهرام اسلامی" را در صندوق ایمیل خود دریافت کنید؛ لغو اشتراک در هر لحظه امکان‌پذیر است.

  • عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت شهرام اسلامی

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیکی

اطلاعات تماس

کانال تلگرام شهرام اسلامی

برای عضویت در تنها کانال رسمی شهرام اسلامی روی لینک زیر کلیک نمایید:

telegram.me/shahrameslami1

کانال تلگرام شهرام اسلامی

ورود

ساخت حساب کاربری