کوچینگ جدایی | شهرام اسلامی

کوچینگ جدایی | شهرام اسلامی جدید

کوچینگ جدایی

جزئیات:

پس از ثبت‌نام، دسترسی به فایل‌های منتشر شده، خواهید داشت. برای ثبت‌نام سریع اینجا را کلیک نمایید.

برای دسترسی سریع، روی آیتم‌ دلخواه در زیر کلیک نمایید:

شناسنامه کوچینگ | مشخصات اجمالی

کوچینگ جدایی چیست و چه اتفاقی قرار است بیافتد؟

دسترسی به جلسات کوچینگ چگونه است؟

این کوچینگ برای شما سودمند است، اگر...

چرا شرکت در این دوره اهمیت دارد؟

ثبت‌نام در کوچینگ جدایی

 
شناسنامه و مشخصات اجمالی
عنوان: کوچینگ جدایی
طول دوره: سه ماه
با امکان دسترسی به جلسات برگزار شده
مخصوص افرادی که طلاق یا فوت همسر را تجربه کرده‌اند (متناسب با شرایط مختلف).
مدرس: شهرام اسلامی (Life coach بین المللی)
موضوعات این کوچینگ به‌صورت 360 درجه تمامی سناریوهای جدایی را پوشش می‌دهد:
رابطه با خود (برای اینکه تکلیف روشن شود و حال را نجات دهید)
رابطه با فرزند (اگر بچه‌ای هست، برای نجات بچه‌ها)
ازدواج مجدد (اگر رابطۀ جدیدی را آغاز کرده‌اید، یا می‌خواهید پس از تجربه قبلی طلاق یا فوت همسر، مجدد ازدواج کنید یا اینکه در شرایط دلخواه، به رابطه با همسر قبلی برگردید)
قیمت کل دوره سه ماهه: 5,500,000 تومان 80% تخفیف عید تا عید فعال است!
مکان: هر کجای دنیا که هستید! شما می‌توانید با استفاده از اینترنت (گوشی موبایل، تب‌لت، لپ‌تاپ یا PC) بدون مراجعه حضوری و در محل خودتان به جلسات پیش رو در کوچینگ جدایی دسترسی داشته باشید.
شیوه برگزاری: شما توسط حساب کاربری مخصوص به خودتان در سایت shahrameslami.com به محتوای جلسات دسترسی دایمی خواهید داشت.
به همراه تشکیل پرونده فردی آنلاین برای درج نتایج تست‌ها و تمرین‌های عملی.
کوچینگ جدایی چیست و چه اتفاقی قرار است بیافتد؟

اگر زندگی مشترک شما به‌واسطه طلاق یا پایان یافتن عمر همسرتان خاتمه یافته است، به‌خوبی می‌دانید که اوضاع دیگر مثل سابق نیست و نخواهد بود. حال‌تان که تعریفی ندارد و با ماندن در گذشته هم که کاری از پیش نمی‌رود. شاید درگیر روزمره‌ها هستید و برنامه دقیقی برای آینده ندارید و منتظر اتفاقات پیش روی خود مانده‌اید یا نه... کارهای کوچک و بزرگی هم شروع کرده‌اید و به دنبال تغییر و تطبیق با شرایط هستید. فرقی نمی‌کند که تا الان چه اتفاقی افتاده، اگر از این به بعد برای شما مهم است، لطفاً تنها یک قدم دیگر جلو بیایید...
شهرام اسلامی برای اولین بار کوچینگی را با عنوان «جدایی» طراحی نموده که صرفاً مخصوص کسانی است که طلاق یا فوت همسر را تجربه‌ کرده‌اند و با برنامه‌ریزی به دنبال بهبود اوضاع خود هستند. شهرام داستان‌های زندگی بیشماری از افرادی با شرایط مشابه شما را شنیده و به خوبی می‌داند که هر تصمیم یا انتخاب چه عواقبی به همراه دارد، پس راهنمای با تجربه و خیلی خوبی برای شما به حساب می‌آید. از آنجا که تغییرات تدریجی ماندگارترند، در این کوچینگ به مدت سه ماه هر هفته آموزش‌ها و تمرین‌هایی را دریافت کرده و گام به گام شما به سمت خوشبختی حرکت می‌کنید.
 آموزش‌های این کوچینگ، پوشش موضوعی 360 درجه برای جدایی دارند. یعنی تمامی حالات جدایی را در بر می‌گیرند.  با این حال ما فهرست گروه‌هایی که مباحث کوچینگ جدایی برای آنها قابل استفاده است را در زیر لیست کرده‌ایم. به‌منظور اثربخشی مباحث و تمرین‌های این دوره باید وضعیت زندگی شما به یکی از شرایط زیر نزدیک باشد:
 • طلاق گرفته‌اید (یا همسر فوت شده) و بدون فرزند هستید، به‌صورت مجرد زندگی می‌کنید.
 • طلاق گرفته‌اید (یا همسر فوت شده) و همراه با فرزند(ان)، به‌صورت خانوادۀ «تک والد» زندگی می‌کنید.
 • طلاق گرفته‌اید (یا همسر فوت شده)، بچه ندارید و می‌خواهید مجدد ازدواج کنید.
 • طلاق گرفته‌اید (یا همسر فوت شده)، بچه دارید و می‌خواهید مجدد ازدواج کنید.
 • طلاق گرفته‌اید و می‌خواهید به زندگی با همسر قبلی خود برگردید.
 • می‌خواهید با فردی که طلاق گرفته و فرزند ندارد، ازدواج کنید.
 • می‌خواهید با فردی که طلاق گرفته و بچه دارد، ازدواج کنید.
 • طلاق گرفته‌اید و در حال حاضر با فرد دیگری ازدواج کرده‌اید.
 • با فردی که قبلاً طلاق گرفته، ازدواج کرده‌اید.

رسید مژده که ایامِ غم نخواهد ماند!
نمی‌گوییم هر کسی از همسرش جدا شده، ناراحت است ولی خب بهرحال فرد، آسیب‌هایی دیده و ممکن است نشاط قبل را دیگر نداشته باشد. بسته به اینکه او چه شرایطی داشته و چه مدت از جدایی‌اش می‌گذرد، سناریوهای مختلفی قابل تصور است. با شرکت در این کوچینگ، آموزش‌ها و تمرین‌هایی را دریافت و ناراحتی‌های خود را کم‌رنگ و کم‌رنگ‌تر می‌کنید.

رابطه با خود، قبل از رابطه با دیگران!
مسلماً خیلی از ما خودمان را دوست داریم، اما آیا در عمل دوست‌داشتن‌مان را به خودمان اثبات کرده‌ایم؟ تازه اگر تجربۀ جدایی هم داشته باشیم که ممکن است دشمن خودمان شویم! برای شروع هر رابطه‌ای، چه رابطه با خانواده، دوستان، همسر، فرزند و... باید رابطه با خودتان را از قبل در اولویت گذاشته باشید. این درست همان نگرشی است که در کوچینگ جدایی داریم. وقتی با خودتان خوب باشید، می‌دانید که از زندگی چه می‌خواهید و چگونه انتظارات خود را برآورده سازید.
 

عقربه‌ها عقب‌گرد ندارند. اینجا مثل ساعت کار می‌کنیم!

فردی که تجربۀ طلاق یا فوت همسر را داشته، اغلب تمایل دارد که به گذشته برگردد و چراها و کاشکی‌های زیادی را با خود مرور کند. اما در کوچینگ جدایی سراغ گذشته نمی‌رویم، مگر بخواهیم از آن چیزی بیاموزیم و برای حال و آینده‌مان استفاده‌اش کنیم.
 
ذهن شما سر و سامان می‌گیرد!
اگر ذهن شما درگیر اتفاقات و احتمالات ریز و درشت است، برای داشتن آرامش، چاره‌ای جز حل کردن موردی و ساماندهی ذهنیت خود ندارید. شهرام اسلامی پژوهش‌های زیادی را پیرامون Mindset و Mindfulness انجام داده و در آراستن ساختار ذهنی شما کمک شایانی خواهد نمود.
 
اگر بچه‌ای هست، در آرامش به آینده‌اش می‌اندیشید.
ممکن است از ازدواج قبلی خود کودک یا نوجوانی داشته باشید، می‌دانید که در اثر طلاق والدین، مرگ پدر یا مادر، زندگی او هم به شدت تحت تاثیر قرار گرفته است، پس اغلب رفتارهای متفاوتی از خود نشان می‌دهد. بهانه‌گیری برای نبودن پدر یا مادرش از یک طرف و حساسیتش نسبت به رفتار شما و اطرافیان از طرفی دیگر، ایجاد رابطه‌ای سازنده با او را دشوار می‌کند. یا اینکه شما بچه‌ای ندارید و می‌خواهید با کسی ازدواج کنید که بچه دارد، یا هم شما و هم طرف مقابل بچه‌دار هستید، بهرحال باید بلد باشید چکار کنید که اصطکاکِ روابط، آتش به پا نکند، پس این کوچینگ جدایی را از دست ندهید.
 
شروعی دوباره برای داشتن زندگی مشترک پُرعشق؟
شاید اولین چیزی که پس از جدایی (چه طلاق و چه فوت همسر) توجه خیلی‌ها را جلب کند، ازدواج مجدد شماست. این ازدواج می‌تواند با همان فردی باشد که از او طلاق گرفته‌اید، منوط بر اینکه خودش، خودتان و کلاً فصل‌های مشترک زندگی‌تان تغییر کرده باشد. یا اینکه هم راه او جدا شده و سراغ کس دیگری رفته و هم خود شما می‌خواهید با فرد دیگری ازدواج کنید. یا اینکه در حال حاضر رابطه با فرد دیگری را آغاز کرده‌اید، فرقی نمی‌کند، برای داشتن یک زندگی زناشویی موفق پس از جدایی، روی شهرام اسلامی و کوچینگ جدایی حساب کنید.
 
آقا یا خانم فرقی ندارد، شما مخاطب این کوچینگ هستید!
پرواضح است که پس از جدایی، شرایط یک آقا با شرایط یک خانم متفاوت است و این مسئله را در کوچینگ جدایی لحاظ کرده‌ایم. فرقی نمی‌کند که آقا هستید یا خانم، اگر قبلاً تجربۀ طلاق یا فوت همسر داشته‌اید، جلسات این کوچینگ را دنبال کنید که یک بانوی بی‌نظیر یا یک جنتلمن دوست‌داشتنی برای خودتان و اطرافیان‌تان شوید.
 
سمینارها، دوره‌ها و برنامه‌های مرتبط، هدیه ما به شما!
پس از ثبت‌نام در کوچینگ جدایی قسمتی را در پنل کاربری خود به نام «هدیه‌های اختصاصی» خواهید دید که در آن صفحه تمامی دوره‌ها، سمینارها، وبینارهای قبلی شهرام اسلامی که به نحوی مناسب شماست را به‌صورت رایگان دسترسی خواهید داشت. مثلاً سمینارهای تسویه با گذشته، تسویه با زندگی، دوره راه‌نشان، دوره اشتباهات زوجین، دوره اشتباهات والدین، دوره احساسات و ... همگی به‌عنوان فایل‌های جانبی مجانی به شما داده می‌شوند که از این آموزش‌ها می‌توانید در قبل از شروع جلسات کوچینگ جدایی یا در طول دوره و یا حتی پس از کوچینگ جدایی استفاده نمایید. ارزش مادی این مجموعه هدیه، حتی از مبلغ کل خود کوچینگ سه ماهه هم بیشتر است! ولی شما و زندگی‌تان برای ما بسیار ارزشمندتر هستید.
 
پرسش و پاسخ شرکت‌کنندگان کوچینگ جدایی
از آنجا که پرسیدن سوالی به‌جا نیمی از راه خردمندی است و مخاطبان ما همیشه سوالات خیلی خوبی در ذهن‌شان شکل می‌گیرد، ما شرکت‌کنندگان خود در کوچینگ جدایی را تنها نمی‌گذاریم. جلساتی صرفاً برای پرسش و پاسخ با شرکت‌کنندگان به‌صورت پخش زنده اینترنتی تدارک می‌بینیم که شهرام اسلامی پاسخ پرسش‌های منتخبی که در همان لایو مطرح می‌شوند را می‌دهد.
 
دسترسی به جلسات این کوچینگ چگونه است؟
پس از ثبت‌نام شما در دوره سه ماهه کوچینگ جدایی مراحل زیر پیش روی شما قرار می‌گیرند:

در ابتدا نام کاربری و رمز عبور (اکانت) مخصوص به خودتان جهت دسترسی به محتواهای کوچینگ جدایی در سایت shahrameslami.com را دریافت می‌کنید. اگر از قبل در سایت ما حساب کاربری دارید، همان حساب به کوچینگ جدایی ارتقا می‌یابد.

در دوره کوچینگ جدایی، پرونده‌ای آنلاین را در سایت ما دریافت می‌کنید. همچنین برنامه‌ها، وبینارها و سمینارهای قبلی شهرام اسلامی که متناسب با بهبود شرایط شرکت‌کنندگان است را به‌صورت رایگان در اختیار شما می‌گذاریم.

هر هفته در جمعه‌ها محتواهای مربوط به کوچینگ جدایی در سایت منتشر می‌گردند که شما توسط همان حساب کاربری خود، به آموزش‌ها دسترسی خواهید داشت. اطلاع‌رسانی آنی انتشار با ارسال نوتیفیکیشن پیامکی و ایمیلی در هر هفته انجام می‌گردد.

پس از اینکه فایل‌های هر جلسه شامل آموزش، تست، تمرین و... را بررسی کردید، تمرین آن هفته را انجام می‌دهید.

در جلسات زنده (Live) شما پرسش و پاسخ با شهرام اسلامی دارید و پاسخ پرسش‌های منتخب در همان جلسه داده می‌شود.

در طول دوره، روند محتوایی و اجرایی این کوچینگ توسط شما ارزیابی و امتیازدهی می‌شود.

توضیحات بیشتری لازم نیست، می‌خواهم ثبت‌نام کنم!

 
ممکن است این دوره نجات‌دهندۀ زندگی شما باشد.
منظور ما از نجات این نیست که اوضاع زندگی شما خراب است و باید خوب شود. بلکه حرکت از سمت یک زندگی خوب به سمت یک زندگی عالی هم نجات به حساب می‌آید. در این شکی نیست که هر فردی، خود ناجی زندگی‌اش است، اما گاهی داشتن راهنما، کار را آسان‌تر و فرایند نجات را مطمئن‌تر می‌کند. اینکه چطور توانایی‌های فردی، امکانات و انرژی صرف شده در خدمت بازسازی و بهبود زندگی قرار گیرند، بسیار حایز اهمیت است. اگر می‌خواهید حال و آینده‌تان را نجات دهید، شرکت در کوچینگ جدایی می‌تواند راهی اثربخش برای شما باشد.
 
این کوچینگ برای شما سودمند است اگر...
از همسر خود طلاق گرفته‌اید، چه مهر طلاق هنوز خشک نشده و چه سال‌ها از جدایی‌تان می‌گذرد.
همسر شما فوت شده است؛ چه تازگی این اتفاق رخ داده و چه سال‌ها می‌گذرد.
از ازدواج قبلی خود فرزند دارید، فرقی نمی‌کند که بچه با شما و یا بدون حضور شما زندگی می‌کند.
پس از پایان زندگی مشترک قبلی خود، مجدداً ازدواج کرده‌اید و یا به داشتن همسر جدید، نیم‌نگاهی دارید.
از همسر خود طلاق گرفته‌اید ولی ممکن است دوباره به همسر قبلی خود برگردید.
با کسی که قبلاً طلاق گرفته، ازدواج کرده‌اید یا می‌خواهید ازدواج کنید.
به دلیل علاقه شخصی یا کار خود، دوره‌های این چنینی را دنبال می‌کنید و دانستن این مباحث را کارگشا می‌دانید.
 
چرا شرکت در کوچینگ جدایی اهمیت دارد؟
یکبار به دنیا می‌آیید و چرا آن یکبار بهترین زندگی شما نباشد. اینکه تجربۀ خوبی از زندگی مشترک در قبل نداشته‌اید به این معنی نیست که اتفاقات خوب در انتظار شما نباشند.
 اگر با داشتن یک راهنما مثل شهرام اسلامی و استفاده از تجربیاتش، سریع‌تر به مقاصد دلخواه‌تان می‌رسید، چرا آن را امتحان نکنید؟
شهرام اسلامی یکی از معدود مربیان زندگی مطرح در ایران است که فراتر از کلیشه‌های معمول، تنها به موضوع مربوطه می‌پردازد و با ارائه‌ی راهکارهای کاربردی، مخاطبان خود را همواره راضی نگه داشته است.
برای شرکت در کوچینگ جدایی هیچ محدودیت مکانی وجود ندارد و به‌راحتی در هر جای دنیا، می‌توانید در این کوچینگ ارزشمند شهرام اسلامی شرکت کنید و علاوه بر یادگیری نکاتی ارزشمند، آیندۀ بهتری را رقم بزنید.

 حالا ثبت‌نام کنید!

کوچینگ جدایی (سه ماهه)
مخصوص کسانی که طلاق یا فوت همسر را تجربه کرده‌اند (متناسب با شرایط مختلف)
با پوشش موضوعی کامل (360 درجه) پیرامون رابطه با خود، رابطه با فرزند و ازدواج مجدد
مدرس: شهرام اسلامی
پس از ثبت‌نام، به جلسات برگزار شده دسترسی دارید. پس نگران از دست دادن جلسه‌ای نباشید.

80% تخفیف عید تا عید فعال است!

بخش‌های ضروری با ستاره (*) مشخص شده‌اند.

Invalid Input

برای پرداخت کارت به کارت شهریه دوره سه ماهه «لایف کوچینگ جدایی» لطفاً به شماره 09126845047 در واتساپ و یا به شماره 09304402003 در تلگرام پیام ارسال نمایید.

چنانچه می‌خواهید با «پرداخت آنلاین» در این دوره نام‌نویسی کنید، فرم زیر را تکمیل نمایید.

مبلغ ارزی این کوچینگ:

40 دلار

IBAN - USD

TR78 0006 4000 0021 0351 7389 33

İş bank

SHAHRAM ESLAMI

 

یا 35 یورو

IBAN - EURO

TR88 0006 4000 0021 0351 7389 47

İş bank

SHAHRAM ESLAMI

 

لطفاً رسید واریز خود را به این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید.

مبلغ این کوچینگ: 40 تتر

Please send USDT

TLmUZHbNPs3F16ZPsuKb2EM7uXWvZX91Qs

لطفاً مبلغ 40 تتر ارسال و رسید واریز را به این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید.

Invalid Input
لطفاً نام و نام خانوادگی خود را به‌درستی وارد نمایید.
لطفاً شماره موبایل خود را به درستی و با عدد «لاتین» مثل 0123 وارد نمایید.
لطفاً ایمیل خود را به‌درستی وارد نمایید. اگر در آدرس ایمیل شما عدد وجود دارد، آن را با کاراکتر لاتین وارد کنید.
لطفاً کارگاه مورد نظر خود را مشخص نمایید.

قیمت کل: 5,500,000 تومان  80% تخفیف عید تا عید

0 تومان

 برای ادامه لطفاً روی دکمۀ زیر کلیک کنید تا به درگاه امن پرداخت آنلاین هدایت شوید، پس از پرداخت موفق و بازگشت به سایت، تاییدیه و اطلاعات مورد نیاز برای شما ارسال می‌گردد.

 

عضویت در خبرنامه سایت (رایگان)

  • مطالب و فایل‌های چندرسانه‌ای آموزشی، اطلاعیه‌ها و تخفیف‌های جدید "شهرام اسلامی" را در صندوق ایمیل خود دریافت کنید؛ لغو اشتراک در هر لحظه امکان‌پذیر است.

 • عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت شهرام اسلامی

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیکی

اطلاعات تماس

کانال تلگرام شهرام اسلامی

برای عضویت در تنها کانال رسمی شهرام اسلامی روی لینک زیر کلیک نمایید:

telegram.me/shahrameslami1

کانال تلگرام شهرام اسلامی

ورود

ساخت حساب کاربری