لایف کوچینگ تربیت

دوره لایف کوچینگ تربیت با شهرام اسلامی

  • مشاهده 59636 بار

لایف کوچینگ تربیت کودک و نوجوان

دوره انحصاری و اختصاصی
لایف کوچینگ (Life Coaching) تربیت کودک و نوجوان
آموزش‌های Premium با تمرین‌ها، آزمون‌ها و راهکارهای عملی

مدرس: شهرام اسلامی
موضوعات تربیتی ویژه والدین مورد بررسی قرار می‌گیرند.

شروع دوره از زمانی است که شما ثبت‌نام می‌کنید! پس از نام‌نویسی، فایل‌های جلسه اول در اختیار شما قرار می‌گیرد و سپس به‌صورت مداوم و هدفمند، هر هفته نوتیفیکیشن‌ محتواهای جدید و برنامه‌های آموزشی اختصاصی شهرام اسلامی برای شما از طریق پیامک و ایمیل ارسال می‌شود که می‌توانید با مراجعه به صفحات مخصوص کاربران "لایف کوچینگ تربیت کودک و نوجوان" در سایت شهرام اسلامی به محتواهای مربوط به تربیت کودک و نوجوان (آنچه والدین باید بدانند و به‌صورت عملی به‌کار بگیرند) شامل فایل‌های چندرسانه‌ای، آزمون‌ها، تمرین‌ها و ... دسترسی داشته باشید.

یکی از مهم‌ترین دستاوردهای این دوره یکساله، تشکیل پرونده‌ی شخصیتی هدفمند برای فرزند یا فرزندان شماست!

مکان: هر کجای دنیا که شما هستید!

با برنامه‌ریزی هفتگی شهرام اسلامی، در جستجوی خوشبختی همراه ما باشید...
شما می‌توانید با استفاده از اینترنت (گوشی موبایل، تب‌لت، لپ‌تاپ یا PC) بدون مراجعه حضوری و در محل خودتان به محتواها و صفحات دوره "لایف کوچینگ تربیت کودک و نوجوان" دسترسی داشته باشید.

شهرام اسلامی در ویدیوی زیر از چگونگی روند اجرایی این دوره می‌گوید.

پس از ثبت‌نام شما در دوره لایف کوچینگ "تربیت و کودک و نوجوان" مراحل زیر پیش روی شما قرار می‌گیرند:

نام کاربری و رمز عبور (اکانت) مخصوص به خودتان جهت دسترسی به محتواهای لایف کوچینگ تربیت کودک و نوجوان در سایت shahrameslami.com را دریافت می‌کنید. سپس پرونده شخصیتی برای فرزند یا فرزندان شما ایجاد می‌شود.

در شروع دوره، فایل‌های جلسه اول در اختیارتان قرار می‌گیرد. شما تا زمان جلسه بعدی (به مدت یک هفته) می‌توانید کارها و پیشنهادات ارائه شده توسط شهرام اسلامی را به‌صورت عملی تمرین کنید.

پس از یک هفته، محتواهای جلسه دوم (فایل‌های چندرسانه‌ای، تمرین و آزمون) منتشر می‌شوند و آگاه‌سازی انتشار (نوتیفیکیشن) برای شما ایمیل / پیامک می‌شود.

با استفاده از اطلاعات موجود در پیام آگاه‌سازی که دریافت کرده‌اید، وارد صفحه مربوط به هر جلسه در سایت شهرام اسلامی می‌شوید و توسط اکانت لایف‌کوچینگ خودتان به محتواها دسترسی پیدا می‌کنید.

حالا در همان صفحه جلسه لایف کوچینگ، فایل‌های اصلی و جانبی برای شما قابل دانلود هستند. ممکن است در سایت آزمونی را انجام دهید و امتیاز خود را مشاهده کنید یا برنامه‌ای برای هفته پیش روی خود بگیرید.

در صفحه هر جلسه، امکان ارزیابی و کیفیت‌سنجی اثربخشی برای هر یک از فایل‌های هر هفته قرار داده شده است و شما می‌توانید نظرتان را بنویسید و به هر یک از محتواها امتیاز دهید.

در طول زمانی که مشترک لایف کوچینگ شهرام اسلامی هستید، از پیشنهادات شگفت‌انگیز، آفرهای تخفیفی و طرح‌های تشویقی اختصاصی رایگان بهره‌مند می‌شوید.

هزینه حضور در طرح لایف کوچینگ تربیت کودک و نوجوان:

80% تخفیف عید تا عید فعال است!

شما می‌توانید با پرداخت 11,000,000 تومان (2,200,000 تومان) در این دوره یکساله ثبت‌نام کنید. برای اطلاعات و نام‌نویسی سریع اینجا را کلیک نمایید.

چرا باید در "دوره لایف کوچینگ تربیت کودک و نوجوان" شرکت کرد؟
هر هفته می‌توانید توسط حساب کاربری لایف کوچینگ مخصوص به خودتان در سایت به محتواها، فایل‌های چندرسانه‌ای، تمرین‌های عملی، آزمون و ... انحصاری شهرام اسلامی دسترسی داشته باشید و در طول هفته آنها را مرور و تمرین کنید.
دارندگان اشتراک لایف کوچینگ می‌توانند در طول دوره از کدهای تخفیف و هدایای اختصاصی بهره‌مند شوند.
شهرام اسلامی یکی از معدود مربیان زندگی مطرح در ایران است که فراتر از کلیشه‌های معمول، تنها به موضوع دوره می‌پردازد و با ارائه‌ی راهکارهای کاربردی، مخاطبان خود را همواره راضی نگه داشته است.
برای شرکت در "دوره لایف کوچینگ تربیت کودک و نوجوان " هیچ محدودیت مکانی وجود ندارد و به‌راحتی در هر جای دنیا، می‌توانید در این دوره‌ ارزشمند شهرام اسلامی شرکت کنید و علاوه بر یادگیری نکاتی ارزشمند، آیندۀ بهتری را برای خود و عزیزان‌تان رقم بزنید.

توضیحات بیشتری لازم نیست! می‌خواهم تخفیف‌دار نام‌نویسی کنم!

شهرام اسلامی در دوره "لایف کوچینگ تربیت کودک و نوجوان" به چه مباحثی می‌پردازد؟

در این دوره به‌صورت کاربردی، موضوعات تربیت کودک و نوجوان (آنچه والدین باید بدانند و به‌صورت عملی به‌کار بگیرند) مطرح می‌شوند.

ممکن است بپرسید...

آیا این دوره برای تربیت فرزند یکساله من مفید است؟

شهرام اسلامی: بله در این دوره، تمرین‌هایی برای بازی کردن با کودکان نوپا ارائه می‌دهم. مثلاً وقتی می‌خواهیم هوش کلامی را بالا ببریم، کافیست بچه را بغل کنید و تابلوهای منزل را به او توضیح بدهید و البته فردا همان تابلو ولی موضوع دیگری را مطرح می‌کنید؛ مثلاً اگر پرنده‌ای در تابلو است، می‌گویید: "میدونی این پرنده از کجا اومده؟" و داستان مسافرت پرنده گفته می‌شود. دوباره فردا نحوۀ حمام کردن پرنده گفته می‌شود و به این ترتیب فقط از یک تابلو و یک پرنده می‌شود یک هفته داستان‌های آموزشی ساخت که این داستان‌ها موجب صمیمیت بیشتر بین شما و کودک هم خواهند شد.

من نوجوان 14 ساله دارم، آیا این دوره برایم قابل اجراست؟

شهرام اسلامی: بله تمرین‌هایی را برای والدین دارای فرزند نوجوان هم طراحی کرده‌ام. ممکن است برخی از تمرین‌ها در ابتدا برای نوجوانان مسخره به نظر برسند، اما چگونگی اجرا را توضیح می‌دهم و رفته رفته احساس بهتری هم برای شما رقم خواهد خورد و هم برای نوجوان؛ صد البته که صمیمیت بین شما و فرزندتان هم بیشتر می‌شود.


مخاطب این دوره یکساله هستید اگر...

می‌خواهید به صمیمی‌ترین دوست فرزند خود تبدیل شوید.
رفتار فرزند یا فرزندانتان به‌صورت نسبی مطابق انتظار و مطلوب است و سعی دارید با افزایش آگاهی خود، آینده‌ای پرثمر را برای اعضای خانواده‌‌تان رقم بزنید.
معتقدید گذر زمان هیچ ناهنجاری مرتبط با تربیت کودک و نوجوان را بهبود نمی‌بخشد و باید در "سریع‌ترین زمان ممکن" به شناسایی ریشه‌‌ای مشکل و برطرف کردن آن پرداخت.
از رفتار کودک و یا نوجوان خود راضی نیستید و به دنبال راهکارهایی اثربخش می‌گردید.
می‌خواهید بزرگسالان خوشبخت فردا را از کودکان و نوجوانان امروز خود بسازید.
با کودکان و نوجوانان سروکار دارید و یا به مباحث تربیتی علاقمند هستید.

در دوره لایف کوچینگ تربیت کودک و نوجوان، می‌توانید از تمرین‌ها، آزمون‌ها و راهکارهای عملی و اختصاصی شهرام اسلامی استفاده کنید، در زندگی خود به‌کار ببندید و احساس خوشبختی را در تک تک اعضای خانواده‌تان تقویت کنید.


حالا ثبت‌نام کنید!

دوره یکساله لایف کوچینگ تربیت کودک و نوجوان با تدریس شهرام اسلامی

مبلغ نهایی: 11,000,000 تومان

80% تخفیف عید تا عید فعال است!

بخش‌های ضروری با ستاره (*) مشخص شده‌اند.

Invalid Input

مبلغ ارزی این کوچینگ:

75 دلار

IBAN - USD

TR78 0006 4000 0021 0351 7389 33

İş bank

SHAHRAM ESLAMI

 

یا 70 یورو

IBAN - EURO

TR88 0006 4000 0021 0351 7389 47

İş bank

SHAHRAM ESLAMI

 

لطفاً رسید واریز خود را به این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید.

مبلغ این کوچینگ: 75 تتر

Please send USDT

TLmUZHbNPs3F16ZPsuKb2EM7uXWvZX91Qs

لطفاً مبلغ 75 تتر ارسال و رسید واریز را به این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال نمایید.

Invalid Input
لطفاً نام و نام خانوادگی خود را به‌درستی وارد نمایید.
لطفاً شماره موبایل خود را به درستی و با عدد «لاتین» مثل 0123 وارد نمایید.
لطفاً ایمیل خود را به‌درستی وارد نمایید. اگر در آدرس ایمیل شما عدد وجود دارد، آن را با کاراکتر لاتین وارد کنید.

پس از نام‌نویسی، فایل‌های جلسه اول در اختیار شما قرار می‌گیرد و سپس به‌صورت مداوم و هدفمند، هر هفته نوتیفیکیشن‌ محتواهای جدید و برنامه‌های آموزشی اختصاصی شهرام اسلامی برای شما از طریق پیامک و ایمیل ارسال می‌شود که می‌توانید با مراجعه به صفحات مخصوص کاربران "لایف کوچینگ تربیت" در سایت شهرام اسلامی به محتواهای مربوطه و منابع چندرسانه‌ای ارزشمندی دسترسی داشته باشید.

Invalid Input
0 تومان

عضویت در خبرنامه سایت (رایگان)

    • مطالب و فایل‌های چندرسانه‌ای آموزشی، اطلاعیه‌ها و تخفیف‌های جدید "شهرام اسلامی" را در صندوق ایمیل خود دریافت کنید؛ لغو اشتراک در هر لحظه امکان‌پذیر است.

  • عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت شهرام اسلامی

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیکی

اطلاعات تماس

کانال تلگرام شهرام اسلامی

برای عضویت در تنها کانال رسمی شهرام اسلامی روی لینک زیر کلیک نمایید:

telegram.me/shahrameslami1

کانال تلگرام شهرام اسلامی

ورود

ساخت حساب کاربری