زوجین (بزرگسال)

انتخاب واحد پولی

دانلود دوره 7 جلسه‌ای ذهن و رابطه جنسی

دانلود دوره 7 جلسه‌ای ذهن و رابطه جنسی

1,200,000 تومان
720,000 تومان
40% تخفیف

ذهن و رابطه جنسی


عنوان: دوره "ذهن و رابطه جنسی"
زمان کل: هفت جلسه، بیش از 12 ساعت
مخاطب: افراد بالای 18 سال که با یار خود رابطه جنسی دارند و یا می‌خواهند بعداً آن را تجربه کنند.
سخنران: شهرام اسلامی
سرفصل‌ها:
ذهنیت‌ها و انتظارات خانم‌ها و آقایان در رابطه جنسی
هوش جنسی در خدمت صمیمیت عاطفی
تست‌های اختصاصی شهرام اسلامی
اعتماد به نفس در رابطه جنسی
ذهن‌آگاهی و تمرکز ذهن بر رابطه جنسی
افکار، تخیلات و فانتزی‌های جنسی
رایج‌ترین مشکلات جنسی که از ذهن تاثیر می‌پذیرند، به همراه راهکارهای مقتضی.
باورهای نادرست در رابطه جنسی
و...

فرمت: ویدیویی mp4 و صوتی mp3
با خرید این محصول فایل‌های صوتی و ویدیویی تمامی جلسات در اختیار شما قرار می‌گیرد.
مدت اعتبار لینک‌های دانلود: یک سال

سِرور این سایت در کشور ایران واقع شده است؛ به‌صرفه و با ترافیک نیم‌بها (در اغلب ISP ها) دانلود کنید!

دوره «ذهن و رابطه جنسی» چیست؟
«رابطه جنسی» عبارت آشنایی است، همان درهم‌آمیختگیِ فیزیکی که خیلی‌ از افراد بالغ به‌طور روتین، آن را در برنامه‌ی زندگی‌شان می‌گنجانند‌، اما واقعاً چند نفر به نقش «ذهن» در افزایش کیفیت «رابطه» (چه جنسی و چه عاطفی) واقف هستند؟ شاید بگویید در این جور روابط خاص و خلوت کردن‌ها که ذهن تعطیل است و جسم‌‌های ما از خجالت یکدیگر در می‌آیند! این یعنی از اصلِ کار غافلید، اگر با آمادگی ذهنی ناشی از تمرین‌ها و آموزش‌های هدفمند روی تشک بروید و هنگام یکی شدن، علاوه بر اندام‌تان، هوشمندانه از ذهن‌تان نیز استفاده کنید، چنان شور و شعفی را خلق می‌کنید که نه‌تنها در آن لحظات، هورمون‌های عشق، لذت و سرخوشی در شما بیشتر می‌شود، بلکه در آینده نیز احتمال سردی، دلزدگی و جدایی به شدت کاهش می‌یابد. از طرفی دیگر افکار و تمایلات ذهنی، به یک سری «باور» و «عادت‌» در شما تبدیل می‌شود که صمیمیت عاطفی با شریک جنسی‌‌تان را بسیار تحت تاثیر قرار می‌دهد. اگر یارتان و رابطه‌تان با او برای شما مهم است، این دوره آموزشی را از دست ندهید!

در این دوره به چه مباحثی پرداخته می‌شود؟
در این دوره، سعی بر آن است که اغلب مباحث مربوط به ذهن و رابطه جنسی مطرح و بررسی شوند. سرفصل‌‌های پیش روی شما عبارتند از: ذهنیت‌ها و انتظارات خانم‌ها و آقایان در رابطه جنسی | هوش جنسی در خدمت صمیمیت عاطفی | تست‌های اختصاصی شهرام اسلامی | اعتماد به نفس در رابطه جنسی | ذهن‌آگاهی و تمرکز ذهن بر رابطه جنسی | افکار، تخیلات و فانتزی‌های جنسی | رایج‌ترین مشکلات جنسی که از ذهن تاثیر می‌پذیرند، به همراه راهکارهای مقتضی. | باورهای نادرست در رابطه جنسی و...
 
ذهنیت رابطه جنسی، آنچه آقایان و خانم‌ها می‌خواهند!
روابط بین آدم‌ها بر اساس ذهنیت‌هایی است که از یکدیگر دارند؛ ذهنیت یک فرد ممکن است ساخته و پرداختۀ خود فرد باشد، یا اینکه دیگران در شکل‌گیری آن ذهنیت موثر باشند. رابطۀ جنسی هم به عنوان یکی از حساس‌ترین بخش‌های زندگی هر فرد، از این قاعده مستثنی نیست. از لحاظ فیزیولوژی و آناتومی بدن گرفته تا طرز فکر و نگرش، احساسات و انتظارات بین خانم‌ها و آقایان تفاوت‌های زیادی وجود دارد. پر واضح است که نمی‌توان یک خصوصیت یا ویژگی را به همه خانم‌ها یا همه آقایان تعمیم داد، اما می‌‌توان ذهنیت‌ها و خواسته‌های رایج بین آقایان و خانم‌ها را بررسی کرد. این تازه یکی از کارهایی است که شهرام اسلامی در این دوره انجام می‌دهد.
 
هوش جنسی، راهی برای افزایش عشق است!
خیلی‌ها معتقدند که یک رابطه جنسی، وقتی موفق است که به ارگاسم ختم شد، اما از این مهم‌تر وقتی است که یک رابطه جنسی به افزایش صمیمت عاطفی بین آقا و خانم ختم شود. عشقی که با رابطه جنسی ترکیب شود و موجب افزایش آن شود، مسلماً پایدارتر است. از طرفی دیگر یک رابطه جنسی که با عشق همراه شود نیز خیلی لذت‌بخش‌تر است تا اینکه صرفاً یک وظیفۀ زناشویی انجام گرفته باشد! در این دوره یاد می‌گیرید که چگونه هوش جنسی‌تان در خدمتِ رابطه جنسی‌تان و رابطه جنسی‌تان در خدمتِ صمیمیت عاطفی‌تان قرار گیرد.
 
تست‌های اختصاصی شهرام اسلامی، هیچ جای دیگری پیدا نمی‌شود!
اگر قبلاً در دوره‌های شهرام اسلامی شرکت کرده باشید، می‌دانید که او همیشه با طراحی تست‌های اختصاصی دقیق و جالب، شما را به وجد می‌آورد. در این دوره نیز با سوالاتی مواجه می‌شوید که با پاسخ دادن‌ و یاد گرفتن چگونگی تحلیل‌شان، از وضعیت فعلی خود مطلع می‌شوید و از آسیب‌های احتمالی در آینده جلوگیری می‌کنید.
 
هیجانات در رابطه، آتشی که روشن نگه داشتنش سخت است!
ممکن است این تجربه را داشته باشید که هیجانات و خصوصاً میل جنسی شما و یارتان در اوایل رابطه، خیلی زیاد بوده ولی به مرور زمان، این آتش اشتیاق، سیر نزولی گرفته و خیلی سراغی از یکدیگر نمی‌گیرید. بسیاری از زوجین این کم‌میلی را مصادف با برخی اتفاقات دیگر در زندگی‌شان می‌دانند: مثل مشکلات، مشغله‌های روزانه، به‌دنیا آمدن اولین فرزند، خیانت همسر و... هر چه باشد، حیف است که لحظات عمر ما، دور از کسی سپری شود که یک زمانی خیلی دوستش داشتیم، پس در این دوره یاد می‌گیرید که چطور به یار خود نزدیک‌تر شوید.
 
فانتزی‌ها و تخیلات جنسی، راهی جدید یا جاده خاکی؟!
«رابطه جنسی ما خیلی تکراری شده... بیا یک حرکت جدید بزنیم... بیا اینطور تصور کنیم...» ممکن است گوینده یا شنوندۀ دیالوگ‌های اینچنینی خود شما باشید، غافل از اینکه برخی فانتزی‌های جنسی مخرب هستند و اثرات جبران ناپذیری را در طرف مقابل ایجاد می‌کنند. در این دوره، تخیلات و فانتزی‌های جنسی‌ رایج که خود فرد در ذهنش می‌پرواند یا برای یار خود بازگو می‌کند، توسط شهرام اسلامی بررسی و اعتبارسنجی می‌شوند.
 
اثربخشی باورهای خود را مرور کنید!
ذهنیت فرد پیرامون مسائل جنسی باورهایش را می‌سازد. یکی از مهم‌ترین اهداف این دوره نیز راستی‌آزمایی همین باورهاست؛ اینکه پدر و مادرم چطور تربیت جنسی من را از کودکی انجام داده‌اند، الان دوستم چه می‌گوید، در فلان سایت مطلبی خواندم، فلان فیلم را تماشا کرده‌ام و... همگی باورهای ما را می‌سازند، اینکه چطور باورهای بالنده را در خود تقویت کنیم، نیاز به تمرین، ممارست و آگاهی دارد، یکی از راه‌های پیشنهادی ما شرکت در همین دوره است.
 
تکنیک‌هایی که لبخند رضایت را به‌همراه می‌آورند!
هر چقدر هم که در رابطه جنسی، فردی از خودگذشته‌ باشید، باز هم رضایت خودتان برای شما حایز اهمیت است. شاید بگویید لبخندِ رضایتِ یارم برای من مهم‌تر است. در این صورت نیز کارهایی که خود شما باید انجام دهید، بر کیفیت رابطه‌تان اثرگذار است. برای پایداری لبخند رضایت از زندگی زناشویی‌تان، به اتفاق یار خود در این دوره شرکت کنید (یک بار ثبت‌نام برای هر دو شما کفایت می‌کند).
 
شب دراز است و قلندر بیدار؟
صرفِ اینکه شب شده و باید کارهای خاص زناشویی انجام دهید، به معنی داشتن یک رابطه جنسی موفق نیست. آمادگی ذهنی برای رفتن روی تشک ضروری است! پس از شرکت در این دوره یاد می‌گیرید که چطور شب‌های خاطره‌انگیزی را برای یار خود خلق کنید و درازی شب را برای بیدار ماندن‌تان غنیمت بشمارید!

مخاطب این دوره هستید اگر...
18 سال از تقویم عمرتان سپری شده و رابطه جنسی دارید.
در پی آن هستید که بعدها رابطه جنسی را تجربه کنید و با آگاهی سراغ این مهم بروید.
می‌دانید که رابطه جنسی بر صمیمیت عاطفی و بهبود کیفیت رابطه شما اثرگذار است و احتمال وقوع آسیب‌های آتی را کاهش می‌دهد.
مشکلی از لحاظ رابطه جنسی با یار خود ندارید، یعنی از چیزی رنج نمی‌برید ولی می‌خواهید اوضاع بهتر شود.
موضوع یا مسئله‌ای در رابطه جنسی شما ذهن‌تان را درگیر کرده و به‌دنبال راهکار هستید.
 
چرا باید در دوره "ذهن و رابطه جنسی" شرکت کرد؟
شهرام اسلامی یکی از معدود مربیان زندگی مطرح در ایران است که فراتر از کلیشه‌های معمول، تنها به موضوع مربوطه می‌پردازد و با ارائه‌ی راهکارهای کاربردی، مخاطبان خود را همواره راضی نگه داشته است.
برای شرکت در دوره آنلاین «ذهن و رابطه جنسی» هیچ محدودیت مکانی وجود ندارد و به‌راحتی در هر جای دنیا، می‌توانید در این کلاس ارزشمند شهرام اسلامی شرکت کنید و علاوه بر یادگیری نکاتی ارزشمند، آیندۀ بهتری را برای خود رقم بزنید.

ویدیوی نمونه از دوره "ذهن و رابطه جنسی"


برای تهیه‌ این دوره، دکمۀ "افزودن به سبد خرید" را زده و با کلیک روی "گام بعدی" سایر مراحل ثبت سفارش را طی نمایید.

عضویت در خبرنامه سایت (رایگان)

    • مطالب و فایل‌های چندرسانه‌ای آموزشی، اطلاعیه‌ها و تخفیف‌های جدید "شهرام اسلامی" را در صندوق ایمیل خود دریافت کنید؛ لغو اشتراک در هر لحظه امکان‌پذیر است.

  • عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت شهرام اسلامی

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیکی

اطلاعات تماس

کانال تلگرام شهرام اسلامی

برای عضویت در تنها کانال رسمی شهرام اسلامی روی لینک زیر کلیک نمایید:

telegram.me/shahrameslami1

کانال تلگرام شهرام اسلامی

ورود

ساخت حساب کاربری