زوجین (بزرگسال)

انتخاب واحد پولی

دانلود دوره راه‌ نشان + کارنامه اختصاصی

دانلود دوره راه‌ نشان + کارنامه اختصاصی

3,500,000 تومان

راه نشان


عنوان: دوره "راه نشان"
زمان کل: هفت قسمت، حدود 10 ساعت
موضوع: ترسیم راه موفقیت و خوشبختی با توجه به شخصیت، پتانسیل‌ها و توانایی‌های فردی + ارائه کارنامه اختصاصی
سخنران: شهرام اسلامی
این دوره کلاً 7 جلسه بوده که 5 جلسه محتوا + 2 جلسه پرسش‌وپاسخ ضبط شده است.
فرمت: ویدیویی mp4 و صوتی mp3
پس از تهیه این محصول می‌توانید حساب کاربری خود را ایجاد یا ارتقا دهید و یک کارنامه ارزیابی زندگی اختصاصی خودتان را دریافت کنید.
با خرید این محصول فایل‌های صوتی و ویدیویی تمامی جلسات در اختیار شما قرار می‌گیرد.
مدت اعتبار لینک‌های دانلود: یک سال

سِرور این سایت در کشور ایران واقع شده است؛ به‌صرفه و با ترافیک نیم‌بها (در اغلب ISP ها) دانلود کنید!

حتماً شنیده‌اید که آقا یا خانم بسیار مشهور و موفق دنیا در فلان ساعت از خواب بیدار می‌شود و در فلان بیزنس حسابی پیشتاز است. معمولاً وقتی این‌ها را می‌گوییم که بخواهیم برای خودمان الگوسازی کنیم یا از آنچه که فرد موفق انجام داده، تقلید کنیم تا ما هم مثل او شویم. بگذارید کمی عمیق‌تر به قضیه بپردازیم. پرواضح است که الهام‌بخشی و یا تاثیرپذیری می‌تواند به‌عنوان یک محرک یا انگیزه در زندگی به کمک‌مان بیاید. اما آیا موفقیت، یک فرمول "عمومی" دارد؟ یعنی هر کسی هر کاری انجام داد و موفق شد، ما هم همان کار را بکنیم؟ آیا صرف اینکه همگی از نوع بشر دوپا هستیم و شبیهِ هم، کافی است؟ موضوع مهم‌تر اینکه آیا آن فرد موفق، خوشبخت هم هست؟ بر فرض اینکه هم موفق باشد و هم خوشبخت؛ نوع نگاه‌ها به زندگی یکسان است؟ آیا تعریف یک خانم خانه‌دار از موفقیت و خوشبختی با تعریف یک جوان 25 ساله یکسان است؟ پس بیایید کمی "تخصصی‌تر" به ماجرا نگاه کنیم... شما تا چه حد به‌دنبال موفقیت و خوشبختی بر اساس خصوصیات شخصیتی خود هستید؟ آیا برای تدوین استراتژی‌هایی هدفمند، به توانایی‌ها و نقاط ضعف خود آگاه هستید؟ برای آن چیزهایی که موفقیت و خوشبختی می‌دانید، چه راهی را در پیش گرفته‌اید؟ اگر راه را درست آمده‌اید، در کجای آن هستید؟ برنامه‌های بعدی چه هستند؟ و کلی سوالات اینچنینی، اگر در پی پاسخ‌های قانع‌کننده و کارساز می‌گردید، خوب جایی آمده‌اید... هدف از طراحی و اجرای دورۀ "راه‌نشان" پاسخ به همین سوالات است.

سرفصل‌ها و ترتیب جلسات این دوره عبارتند از:
شناخت پتانسیل‌ها و توانایی‌ها (یک جلسه)
استراتژیِ رسیدن (سه جلسه)
تله‌های مسیر (یک جلسه)
پرسش و پاسخ شرکت کنندگان (دو جلسه)

 

چاره‌ای جز دنبال کردن رویاهای خود ندارید!
قبل از هر چیز باید انگیزه‌ و شوق رسیدن را در وجودتان زنده نگه دارید تا خود را در دنبال کردن رویاهایتان پرتوان بیابید... تا اگر در پایان عمر از شما سوال کنند که دوست عزیز، چه کردی؟ با افتخار بگویی "زندگی کرده‌ام!"
 

اول می‌رویم سراغ اینکه در کجای راه هستید!

مهم نیست شما چند سال از عمر خود را سپری کرده‌اید، مهم این است که چند سال از عمرتان باقی مانده است؛ گیر کردن در گذشته یا ناامید شدن از آینده، شما را به جایی نمی‌رساند، پس با آنچه الان دارید، شروع به حرکت کنید. در اولین جلسه‌ از دوره "راه‌نشان" به مرور داشته‌ها می‌پردازیم، اینکه هر یک از شما چه توانایی‌ها و پتانسیل‌هایی را می‌توانید در خود شناسایی کنید و برای کاهش نقاط ضعف خود چه کارهایی را می‌توانید انجام دهید.
 
شاید اوضاع پیش رو جالب به نظر نرسد!
خب طبیعی است که اوضاع همیشه آنطور که ما می‌‌خواهیم پیش نمی‌رود، کلی برنامه در سر داشته‌ایم که به سرانجام نرسیده‌اند، موانع ریز و درشتی بر سر راه‌شان بوده یا آنقدر درگیر کارهای مختلف بوده‌ایم که از یک سری کارهای مهم‌تر غافل شده‌ایم. البته که یک شبه نمی‌توان راه پیش رو را هموار کرد، اما اگر موانع کوچک را یک پس از دیگری برداریم، پس از مدتی چشم باز می‌کنیم می‌بینیم از انبوه موانع، چیزی جز سنگریزه‌‌ باقی نمانده است!

کمال‌گرایی، انصافاً بهتر از این هم می‌شود!
کمال‌گرایی از آن بحث‌هایی است که بعضاً بهانه‌ای برای ناقص انجام شدن کارها می‌شود. اینکه بهرحال کاری انجام شده و از انجام نشدنش بهتر است در اکثر مواقع صادق است. اما اگر برای هر کاری بهترینِ خودمان باشیم، گامی بزرگ‌تر را به سوی جلو برداشته‌ایم و این برگ برندۀ ماست. کمال‌گرایی اگر به‌صورت درست به‌عنوان عاملی بالنده و نه بازدارنده استفاده شود، سبب می‌شود که از دیروز خود بهتر باشیم. در "راه‌نشان" به بهترین نسخه‌ از خودتان تبدیل می‌شوید.
 
هر رسیدنی استراتژی می‌خواهد!
کمتر کسی را می‌شود پیدا کرد که بدون داشتن استراتژی هوشمندانه به جایی رسیده باشد. اصلاً تمامی دستاوردهای بشر هم به‌واسطۀ خردورزی و برنامه‌ریزی برای رسیدن و برطرف کردن نیازهایش به دست آمده است. پس وقتی انگیزۀ کافی برای حرکت را پیدا کردیم، نیاز به نقشۀ راه به‌عنوان یک استراتژیِ رسیدن داریم. اینکه تدوین استراتژی‌ها بر چه اساسی باشد و چه بایدها و نبایدهایی مهم هستند را در دورۀ "راه‌نشان" بررسی می‌کنیم.

راه شما یافتنی است یا ساختنی؟
فرض کنید در زندگی‌تان قصد داشته‌اید به چیزی دست پیدا کنید، راه‌های مختلف را رفته‌اید و به مقصد نرسیده‌اید... چکار کرده‌اید؟ از راه‌های رفته ناامید شده و خودتان راهی ساخته‌اید؟ البته که اراده و پشتکار شما ستودنی است، اما این راه جدید شما تا چه حد درست است؟ یعنی تا چه حد آگاهانه و بر اساس نقشۀ راه عمل کرده‌اید؟ آیا راه جدید ارزش انرژی صرف شده را دارد و نتیجه‌بخش خواهد بود؟ "راه‌نشان" در این مورد هم راهنمای قابل اعتمادی برای شما خواهد بود.
 
روابط شما در هر راهی باشید، اهمیت دارند!
شما در هر مسیری که باشید، باید به ایجاد رابطه‌ای موثر با اطرافیان خود فکر کنید؛ این به این معنی نیست که با همه ارتباط داشته باشید یا سعی کنید همه را راضی نگه دارید، بلکه مقصود این است که در ارتباطات خود (خانوادگی، اجتماعی و یا کسب و کار) هوشمندانه عمل کنید، در دورۀ راه‌نشان به این موضوع نیز پرداخته می‌شود.
 
ندانستن‌ها سد راهمان می‌شوند!
وقتی در مدیریت روابط خود با دیگران خصوصاً برقراری ارتباط با اعضای خانواده از آگاهی کامل برخوردار نباشید، ممکن است پیشرفت شما در سایر جنبه‌های زندگی دچار کُندی شود. این موضوع به ترکیب احساس خوشبختی + موفقیت هم مربوط می‌شود. "راه‌نشان" فرمولاسیون این ترکیب بی‌نظیر را به شما هدیه می‌دهد.
 
انتخاب مسیر درست، حال‌تان را خوب می‌کند!
همۀ ما در زندگی انقدر در مسیرهای پر پیچ و خم رفته‌ایم و انرژی‌مان تحلیل رفته، که لذت بودن در مسیر درست و غیرفرسایشی را با هیچ چیز دیگری عوض نمی‌کنیم، با راه‌نشان می‌توانید این مسیرهای دوست‌داشتنی را راحت‌تر پیدا کنید.
 
کسب و کار مهم است!
آقا یا خانم، فرقی ندارد؛ پول که داشته باشی، اعصابت سر جایش است و سایر جنبه‌های زندگی‌ات هم راحت‌تر سامان داده می‌شود. منبع این پول هم اگر ارث و میراث نباشد، معمولاً درآمد حاصل از کار مستقیم یا غیرمستقیم شماست. استراتژی‌های ضروری برای بهبود کسب‌وکارتان را در "راه‌نشان" پیدا خواهید کرد.
 
راه سریع، لزوماً بهترین راه نیست!
من می‌خواهم خیلی سریع به آنچه می‌خواهم دست پیدا کنم. حالا این خواسته می‌تواند ثروت باشد، آرامش باشد یا هر چیز دیگری! خب برای اینکه سرعت عمل تحقق یابد معمولاً سریع‌ترین راه که از قضا دم‌دست‌ترین هم هست را امتحان می‌کنیم و به پیش می‌رویم... بالا و بالاتر... و معمولاً هم نتیجۀ خاصی هم عایدمان نمی‌شود جز استخوان شکسته در اثر سقوط آزززززااااااااااااااااد از ارتفاع شتابزدگی! هر کاری نیاز به زمانی معقول دارد. نه اینکه تعلل یا اهمال‌کاری صورت گیرد، اما همیشه باید به فرآیند و درست شدن امور طبق زمان‌بندی معقول توجه کرد.
 
متفاوت باشید، یک آدم خاص!
در اول گفتیم که لزوماً هر کاری که آدم‌های موفق انجام می‌دهند را اگر انجام دهید، ضمانتی برای موفقیت و خوشبختی شما در کار نیست! حالا با اطمینان به شما قول می‌دهیم اگر همان کارهایی که آدم‌های معمولی انجام می‌دهند را انجام دهید، 100% موفق نمی‌شوید!
 
راه و چاه را نشان‌تان می‌دهیم!
اینکه در راه درست باشید برای به مقصد رسیدن کفایت نمی‌کند. باید از آنچه شما را در مسیر تهدید می‌کند آگاهی کامل داشته باشید. ما در این دوره اسم این بازدارنده‌ها را تله‌های مسیر گذاشته‌ایم و یک جلسه از "راه‌نشان" را هم به این موضوع اختصاص داده‌ایم.
 
چرا باید دوره "راه‌نشان" را تهیه کرد؟

شهرام اسلامی یکی از معدود مربیان زندگی مطرح در ایران است که فراتر از کلیشه‌های معمول، تنها به موضوع دوره می‌پردازد و با ارائه‌ی راهکارهای کاربردی، مخاطبان خود را همواره راضی نگه داشته است.
برای شرکت در دوره‌ "راه‌نشان" هیچ محدودیت مکانی وجود ندارد و به‌راحتی در هر جای دنیا، می‌توانید در این دوره‌ ارزشمند شهرام اسلامی شرکت کنید و علاوه بر یادگیری نکاتی ارزشمند، آیندۀ بهتری را برای خود و عزیزان‌تان رقم بزنید.

مخاطب دوره "راه‌نشان" چه کسانی هستند؟

آدم‌های موفقی که اعتقاد دارند هیچ موفقیتی 100% نیست و قطار یادگیری، ایستگاه پایانی ندارد.
افرادی که در پی گشایش دریچه‌های جدید ذهنی، شناخت نقاط ضعف و تقویت مهارت‌ها و توانایی‌های خود هستند.
افرادی که می‌خواهند "استراتژی" را با "انگیزه" همراه کنند و برای این منظور به‌دنبال راهکارهای "عملی" و نه‌ شعارگونه می‌گردند.
افرادی که به آراستن ساختار ذهنی و سقف خواسته‌ها در زندگی‌شان اهمیت می‌دهند.
افرادی که از درجا زدن و یکنواختی در زندگی خود خسته شده‌اند و اغلب خواسته‌های خود را رویای محال می‌بینند.
افرادی که می‌خواهند خوشبختی را در دل موفقیت‌های خود نهادینه کنند.

ویدیوی نمونه از دوره "راه نشان" 

به زودی...


برای تهیه‌ این دوره، دکمۀ "افزودن به سبد خرید" را زده و با کلیک روی "پرداخت" سایر مراحل ثبت سفارش را طی نمایید.

عضویت در خبرنامه سایت (رایگان)

    • مطالب و فایل‌های چندرسانه‌ای آموزشی، اطلاعیه‌ها و تخفیف‌های جدید "شهرام اسلامی" را در صندوق ایمیل خود دریافت کنید؛ لغو اشتراک در هر لحظه امکان‌پذیر است.

  • عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت شهرام اسلامی

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیکی

اطلاعات تماس

کانال تلگرام شهرام اسلامی

برای عضویت در تنها کانال رسمی شهرام اسلامی روی لینک زیر کلیک نمایید:

telegram.me/shahrameslami1

کانال تلگرام شهرام اسلامی

ورود

ساخت حساب کاربری