زوجین (بزرگسال)

انتخاب واحد پولی

دانلود دوره اشتباهات زوجین

دانلود دوره اشتباهات زوجین

2,500,000 تومان

اشتباهات زوجین


عنوان: دوره "اشتباهات زوجین"
زمان کل: پنج قسمت، حدود 7 ساعت
موضوع: چطور "ناخواسته" و "ندانسته" به رابطۀ خود با همسرتان آسیب می‌زنید؟!
سخنران: شهرام اسلامی
این دوره کلاً 5 جلسه بوده که 2 جلسه به پرسش‌وپاسخ پرداخته شده است.
فرمت: ویدیویی mp4 و صوتی mp3
با خرید این محصول فایل‌های صوتی و ویدیویی تمامی جلسات در اختیار شما قرار می‌گیرد.
مدت اعتبار لینک‌های دانلود: یک سال

سِرور این سایت در کشور ایران واقع شده است؛ به‌صرفه و با ترافیک نیم‌بها (در اغلب ISP ها) دانلود کنید!

معمولاً افرادی که از رابطۀ خود رضایت کافی ندارند، انگشت اتهام کم‌کاری و سستی را به سمت طرف مقابل نشانه می‌گیرند و تنها اشتباه خودشان را عدم دقت در انتخاب همسر می‌دانند! حال آنکه دست‌کم بخشی از ناسازگاری‌ها با داشتن مهارت و آگاهی کافی در برقراری ارتباط موثر از جانب همان فرد قابل حل است. صرف‌نظر از بالا و پایین‌های معمول در هر زندگی مشترک، یک‌سری افکار، انتظارات و رفتار اشتباه آقایان و خانم‌ها در رابطه، شهرام اسلامی را بر آن داشت که بر اساس سال‌ها تجربۀ و تحقیق خود، کارگاه پیش‌رو را طراحی کرده و در 5 جلسه، متداول‌ترین "اشتباهات زوجین" که به رابطۀ زناشویی آسیب می‌زنند را تشریح و راهکارهای مقتضی را ارائه نماید.

 

از اختلافات کوچک تا دعواهای بزرگ مزمن!
بزرگیِ یک اشتباه وقتی معلوم می‌شود که عواقب آن در زندگی مشترک شما پدیدار شود. بعضی خطاها ممکن است در ابتدا کوچک به‌نظر برسند اما با گذشت زمان اثرات و دامنۀ فراگیر اثرات مخرب آن، رابطۀ زناشویی شما را با اختلال جدی مواجه کند. قاعدتاً هر چه زودتر به سراغ ناملایمات برویم و به دنبال چاره باشیم، توانایی بیشتری در کنترل آسیب‌های وارده خواهیم داشت؛ یکی از اهداف مهم برگزاری کارگاه اشتباهات زوجین نیز هوشیاری در سریع‌ترین زمان ممکن است.

روابط خاص زناشویی و بایدها و نبایدهایش!
بدیهی است که رضایت‌مندی در روابط خاص زناشویی به افزایش صمیمیت عاطفی کمک می‌کند. اما برخی از آقایان و خانم‌ها با تصورات غلط و اشتباهاتی که در رابطۀ خود مرتکب می‌شوند، بهرۀ چندانی نمی‌برند و موجبات نارضایتی طرف مقابل را فراهم می‎کنند. در کارگاه اشتباهات زوجین به این مسائل مهم پرداخته و راهکارهای مقتضی ارائه می‌شود.

روابط موازی، پنهان‌کاری، شک و برملاسازی!
یکی از اشتباهات که آقایان یا خانم‌ها در رابطه مرتکب می‌شوند، برقراری رابطه با نفر سومی خارج از حریم زناشویی خودشان است و معمولاً با "مگر ما چکار می‌کنیم؟"، "اسم این که خیانت نیست!" خودشان را قانع می‌کنند. صرف‌نظر از اینکه این ارتباط فرازناشویی تا کجا پیش می‌رود و تقبیح کردن آن، نکتۀ مهم درک و ریشه‌یابی اتفاق و در پی چاره بودن است. امری که در کارگاه "اشتباهات زوجین" به آن پرداخته می‌شود.

تاثیر اشتباهات زوجین بر رابطه با سایر اعضای خانواده
ممکن است آقا یا خانم، رفتاری را هنگام ارتباط با بچه، پدر و مادر یا خواهر و برادرش انجام دهد و مرتکب اشتباهی شود که رابطۀ با همسر خود را دستخوش تغییرات کند. اینکه سایر اعضای خانواده تا حد بر رابطۀ فرد با همسرش اثرگذار و اثرپذیر هستند، یکی از مباحث کارگاه "اشتباهات زوجین" خواهد بود.

جلوی ضرر را هر موقع بگیرید، منفعت است!
"این دیگر درست شدنی نیست"، "دیگر با این اخلاقش کنار آمده‌ام"، "به خاطر بچه‌هایم تحملش می‌کنم" و... جملات خیلی غریبه‌ای نیستند! ولی شاید راهی که همیشه رفته‌اید و کاری که همیشه کرده‌اید، شما را ناامید کرده است. اگر به مشکل از زاویۀ دیگری نگاه کنید، چاره‌ای بیابید و موجب کاهش اشتباهات طرف مقابل شوید. با شرکت در این کارگاه ممکن است دریجه‌های ذهنی جدیدی پیش روی شما باز شوند.
 
مخاطب این کارگاه هستید اگر...
از زندگی زناشویی خود رضایت نسبی دارید و معتقدید که عشق‌ نیاز به مراقبت دارد.
می‌خواهید بفهمید تا چه حد در زندگی زناشویی خود تاثیرپذیر و تاثیرگذار هستید و اثری مثبت را تجربه کنید.
به ناسازگاری‌ها و اختلافات خود در روابط یکدیگر اهمیت می‌دهید.
بر این باور هستید که بی‌تفاوتی و سردی عاطفی، زمینه‌ساز خیانت است و به‌دنبال پیشگیری و شناسایی راه‌و‌چاه هستید.
به‌نحوی خیانت را تجربه کرده‌اید؛ یا خیانت دیده‌اید یا خود دچار لغزش و خطا شده‌اید، خواه اشتباه‌تان پنهان باشد یا برملا شده و اعتماد طرف مقابل را از بین برده‌اید.

 
چرا باید دوره "اشتباهات زوجین" را تهیه کرد؟
شهرام اسلامی یکی از معدود مربیان زندگی مطرح در ایران است که فراتر از کلیشه‌های معمول، تنها به موضوع دوره می‌پردازد و با ارائه‌ی راهکارهای کاربردی، مخاطبان خود را همواره راضی نگه داشته است.

برای دسترسی به "اشتباهات زوجین" هیچ محدودیت مکانی وجود ندارد و به‌راحتی در هر جای دنیا، می‌توانید در این دوره ارزشمند شهرام اسلامی شرکت کنید و علاوه بر یادگیری نکاتی ارزشمند، آیندۀ بهتری را برای خود و عزیزان‌تان رقم بزنید.

 

ویدیوی نمونه از دوره "اشتباهات زوجین" 

به زودی...


برای تهیه‌ این دوره، دکمۀ "افزودن به سبد خرید" را زده و با کلیک روی "پرداخت" سایر مراحل ثبت سفارش را طی نمایید.

عضویت در خبرنامه سایت (رایگان)

    • مطالب و فایل‌های چندرسانه‌ای آموزشی، اطلاعیه‌ها و تخفیف‌های جدید "شهرام اسلامی" را در صندوق ایمیل خود دریافت کنید؛ لغو اشتراک در هر لحظه امکان‌پذیر است.

  • عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت شهرام اسلامی

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیکی

اطلاعات تماس

کانال تلگرام شهرام اسلامی

برای عضویت در تنها کانال رسمی شهرام اسلامی روی لینک زیر کلیک نمایید:

telegram.me/shahrameslami1

کانال تلگرام شهرام اسلامی

ورود

ساخت حساب کاربری