زوجین (بزرگسال)

از حالا تا 15 تیر تا پایان تیر 1403 تمدید شد! می‌توانید برنامه‌ها، سمینارها و دوره‌های شهرام اسلامی پیرامون تربیت کودک و نوجوان، موفقیت فردی و روابط زوجین - بزرگسال را با تخفیف ویژه 80% به‌صورت فایل ویدیویی و صوتی دانلود نمایید. نیازی به وارد کردن کد تخفیف نیست و قیمت‌ها تخفیف‌خورده نمایش داده شده‌اند.

دانلود وبینار کمی یا خیلی چاقی به وزن ایده‌آل

دانلود وبینار کمی یا خیلی چاقی به وزن ایده‌آل

550,000 تومان
110,000 تومان
80% تخفیف تا پایان تیر

وبینار چاقی به وزن ایده‌آل


عنوان: وبینار "کمی یا خیلی چاقی به وزن ایده‌آل"
زمان کل: 1 قسمت، 2 ساعت
مدرسان: شهرام اسلامی (Life coach بین المللی)
و علیرضا سلیمی (مربی تیم‌های ملی و متخصص علم تمرین از کشور آلمان)
آنچه پیرامون حالِ خوش، تنِ سالم و اندامی زیبا باید بدانید.
مخاطبان: افرادی که به سلامتی و سرزندگی خود اهمیت می‌دهند.
سرفصل‌ها:
چگونه ذهن را به سکان‌داری توانمند برای بدن تبدیل کنیم.
حفظ اراده، اعتماد به نفس و استمرار در داشتن وزن ایده‌آل.
ایجاد و مدیریت جریان‌ ذهنی در تناسب اندام به‌صورت خودآگاه.
شکل‌گیری و نهادینه‌سازی اندامی متناسب در ضمیر ناخودآگاه ما.
هماهنگی آنچه می‌اندیشیم با آنچه انجام می‌دهیم، برای داشتن بدنی سالم.
راستی‌آزمایی روش‌های مختلف کاهش وزن.
سوالاتی که معمای کاهش وزن را حل می‌کنند.
چربی‌های اضافه را چطور کم کنیم؟
سیگنال‌سازی، عامل بسیار مهم در تغذیه که جلوی چاقی را می‌گیرد.
و ...
فرمت: ویدیویی mp4 و صوتی mp3
با خرید این محصول فایل‌های صوتی و ویدیویی جلسه در اختیار شما قرار می‌گیرد.
مدت اعتبار لینک‌های دانلود: یک سال

سِرور این سایت در کشور ایران واقع شده است؛ به‌صرفه و با ترافیک نیم‌بها (در اغلب ISP ها) دانلود کنید!

 
وبینار «کمی یا خیلی چاقی به وزن ایده‌آل» چیستپ؟
همین ابتدا، یک نگاه کارشناسانه به اندام خود بیاندازید! عدد وزن‌ِ شما همانی است که باید باشد؟ یک کوچولو اضافه وزن دارید؟ یا ده‌ها کیلوگرم بار اضافه را در قالب چربی، روزانه با خود حمل می‌کنید؟ در هر صورت خوب می‌دانید که داشتن اندام متناسب و وزن ایده‌آل یک ضرورتِ دوست‌داشتنی است که دست‌یافتن به آن شاید برای بعضی‌ها دشوار به نظر برسد. حالا برویم سراغ اینکه چرا کمی یا خیلی چاق شده‌اید: به‌خاطر دوران کرونا خانه‌نشینی و عدم تحرک شما بیشتر شده؟ به سلامت تغذیۀ خود کم‌تر توجه کرده‌اید یا اشتهای زیاد، اختیار را از شما گرفته؟ اصلاً اشتهای زیادی هم ندارید، اما هر چه می‌خورید چاق می‌شوید؟ و یا کلی سناریوی دیگر که از رسیدن شما به حالِ خوش و تنِ سالم ممانعت می‌کنند.
اگر کمی یا خیلی اضافه وزن دارید و در اندیشۀ سلامتی، نشاط، اعتماد به نفس و سرزندگی ناشی از داشتن اندامی مناسب هستید، خوب جایی آمده‌اید؛ در وبینار پیش رو، نحوۀ دست‌یابی به وزن ایده‌آل و حفظ آن از جهات مختلف شامل ذهن (خودآگاه، ناخودآگاه و هماهنگی ذهنی)، تغذیه و تحرک بررسی و راهکارهای اثربخش ارائه می‌شوند.
 
ذهن (خودآگاه، ناخودآگاه و هماهنگی ذهنی) با شهرام اسلامی
ذهن، فرمانده‌ای پرقدرت و هوشمند که با پردازش عملکرد ارگان‌های داخلی، افکار، احساسات و... تقریباً همه‌چیز را در اختیار دارد. در بحث چاقی، لاغری و تناسب اندام نیز تاثیر ذهن بر کسی پوشیده نیست. این اثرگذاری می‌تواند به‌‌صورت مستقیم و ارادی (ضمیر خودآگاه) باشد، مثل صدور فرمان خوردن یا نخوردن غذا؛ یا آن ندای درونی انتقادگر باشد که در ضمیر ناخودآگاه ما جا خوش کرده است؛ یا به‌طور غیرمستقیم با پدیدار شدن احساسات مثل شادی، عصبانیت و... بر وزن هر فرد اثر بگذارد. حتماً شنیده‌اید که طرف می‌گوید هنگام استرس، اشتهایم بیشتر می‌شود، در اینجا به‌واسطۀ سطوح بالای هورمون کورتیزول، تمایل فرد به خوردن مواد غذایی چرب و شیرینی‌جات بالا می‌رود. یا خانم و آقایی که دچار افسردگی شده، مسلماً تحرک و تعذیه‌اش تحت تاثیر قرار می‌گیرد. یا شرایط و احوال فرد پایدار است، اما وزن ایده‌آلی ندارد و ذهن آنطور که باید و شاید در خدمت بدنش نیست و بعبارتی دیگر، فرد کنترل مناسبی روی ذهن خود ندارد. شهرام اسلامی در وبینار «کمی یا خیلی چاقی به وزن ایده‌آل» به مباحث مرتبط با ذهن می‌پردازد؛ اینکه که چطور ذهن‌مان در خدمت سلامت‌مان باشد و هماهنگی ذهنی، اوضاع جسم ما را روبه‌راه کند.
 
 
اصول تغذیه و تحرک، با علیرضا سلیمی
موضوع تغذیه، تحرک و در واقع «توازن کالریک» (دریافت و سوخت‌وساز کالری دریافتی بدن) توسط علیرضا سلیمی بررسی می‌شود. در این وبینار شما با مقدمه‌ای بر تغذیۀ سالم آشنا می‌شوید و خواهید آموخت که برای رسیدن به وزن ایده‌آل فقط باید چربی بدن‌تان را آب کنید، نه اینکه آب بدن‌تان را نیست و نابود کنید! دلیل انتخاب علیرضا سلیمی به‌عنوان یکی از مدرسان این وبینار به سوابق و تخصص ایشان بر می‌گردد:
دکترای علم تمرین از آلمان
گذراندن دوره بین‌ المللی تمرینات مدرن و تغییرات مثبت در دانشگاه لایپزیک
مدرس بین‌ المللی دوره‌های توانمندسازی موفقیت فردی و گروهی در ایران
عضو انجمن محققان ورزشی دانشگاه‌های اروپا
اولین مربی ایرانی شاغل در بوندس‌ لیگا
هشت سال سابقه حضور در تیم‌های ملی و...
 
شما کدام یک هستید؟ خودتان را پیدا کنید!
آدم‌های تصویر بالا را ببینید. اندام شما به کدام یک نزدیک‌تر است؟ آیا این انتخاب یا این اتفاق همانی است که همیشه آرزویش را داشته‌اید؟ اگر خودتان را پیدا کردید و دیدید که اندامی ایده‌آل دارید، برای حفظش تلاش کنید؛ اگر کمی یا خیلی اضافه وزن و چاقی را در خود یافتید، این وبینار می‌تواند در رسیدن به «تغییر» به شما کمک کند.
 
 
 
چه ویژگی‌هایی، این وبینار را از سایر کلاس‌ها متمایز می‌کند؟
اساتید نام‌آشنا و کاربلد | مدرسان این وبینار (شهرام اسلامی و علیرضا سلیمی) راجع به آنچه می‌گویند، سال‌ها تحقیق و پژوهش کرده‌اند. کافیست به «تجربه» اعتماد کنید.
تک بُعدی نبودن موضوعات | در این سمینار آنلاین از یک منظر (مثلاً صِرف تغذیه) به موضوع کاهش وزن و رسیدن به وزن ایده‌آل پرداخته نمی‌شود؛ در نتیجه، از تاثیر فاکتورهای مختلف بر اضافه وزن، غافل نمی‌شویم.
قابل استفاده برای همه | فرقی نمی‌کند که چقدر توپُر یا چاق هستید، از یک کیلوگرم اضافه وزن گرفته تا ده‌ها کیلوگرم اضافه وزن، این وبینار مخصوص شماست. چرا که با اصول سبک زندگی سالم آشنا می‌شوید و در مسیر نشاط گام بر می‌دارید.
خداحافظی با اطلاعات غلط | حتماً تبلیغات یا ادعاهای مختلفی را پیرامون لاغری از افراد مختلف شنیده‌اید. در این وبینار خواهید آموخت که چطور به‌‌صورت علمی و نه غیراصولی به کاهش وزن بپردازید.
رفتن به اتاقِ فرمان | وقتی پای «ذهن» در میان می‌آید، امیدواری نسبت به کارآمدی بیشتر می‌شود. از طرفی دیگر اگر ابزار از ذهن گرفته شود، اثربخشی افکار برای رسیدن به وزن ایده‌آل بعید به نظر می‌رسد. «توازن» چارۀ کار است.
شروعی امیدبخش | ممکن است قبلاً برای رسیدن به اندامی دلخواه، روش‌ها یا آموزش‌های مختلفی را به‌صورت پراکنده امتحان کرده باشید. این وبینار یک نقطۀ شروع متفاوت و هدفمند برای دستیابی به وزن ایده‌آل است. پس با ما شروع کنید و در مسیر خوشبختی با وزن ایده‌آل همراهمان باشید.

قیمت بسیار مناسب | این وبینار 2 ساعته دارای نکات ارزشمندی پیرامون کاهش وزن و اندام ایده‌آل است. شما در ازای پرداخت مبلغی اندک در مسیر درست و اصولی برای سلامتی و نشاط قرار می‌گیرید. یک راهنمایی کوچک می‌تواند وضعیت زندگی شما را متحول کند.

 

شروعی برای آنچه همیشه به دنبالش بوده‌اید.
بالاخره باید جایی، روزی یا لحظه‌ای برای بهتر شدن تصمیم بگیرید و اولین قدم‌ را بردارید. ممکن است این وبینار نقطۀ شروع متفاوتی برای بهبود سلامت و تناسب اندام شما باشد. امتحانش سخت به نظر نمی‌رسد!

بهانه‌هایی برای شرکت نکردن در این وبینار!
من که چاق نیستم! تازه یک مقداری اضافه وزن، طبیعی است.
ممکن است از روی ظاهر اندام‌تان این را بگویید یا توسط محاسبه BMI - شاخص توده بدنی‌‌تان به این نتیجه رسیده باشید که تنها یک یا چند کیلوگرم اضافه وزن دارید و با خیال راحت بیخیال جسم‌تان شده‌اید؛ فراموش نکنید که این «گِرم‌ها» هستند که در نتیجۀ غفلت ما طی روزها، هفته‌ها و ماه‌ها روی هم جمع می‌شوند و «کیلوگرم‌ها» را می‌سازند.
 
اضافه وزن دارم، قبول! اما بعداً یک کاریش می‌کنم. الان کارهای مهم‌تر دارم.
یک نهال درخت را تصور کنید که از مسیر مستقیم رشد خود، فاصله گرفته و به قولی در حال کج شدن است. به نظرتان اگر زودتر به داد این نهال برسید، کار آسان‌تری در بهبود ساختارش نخواهید داشت؟ همین مثال را در رسیدگی به بدن‌تان تعمیم دهید.
 
وزن من ایده‌آل است؛ نیازی به دانسته‌های جدید ندارم.
اول اینکه به شما بابت دستاورد خوب‌تان تبریک می‌گوییم؛ حتماً از اطلاعات خوبی پیرامون فعالیت بدنی، مهارت کنترل وزن و تناسب اندام‌تان برخوردار هستید؛ می‌دانید که نگه داشتن وزن متناسب خودش هنر است چرا که سلول‌های چربی کوچک می‌شوند ولی از بین نمی‌روند. پس تعادل کالریک و بالندگی ذهنی به‌صورت پیوسته مورد نیاز است. شرکت در این وبینار به شما در استمرار شرایط کمک می‌کند.
 
تغذیه، همه‌چیز است؛ رژیم لاغری می‌گیرم درست می‌شود.
صد البته که تغذیه با اضافه وزن عجین شده. اما همۀ ماجرا نیست! باید ببینید چه عواملی موجب زیاد شدن تغذیه یا همان افزایش اشتهای شما می‌شوند. از طرفی دیگر نداشتن تحرک، خواب نامنظم، استرس و... در افزایش وزن موثرند.
 
قبلاً خواسته‌ام به وزن ایده‌آل برسم، منتهی نیمه‌کاره رهایش کردم!
رسیدن به وزن ایده‌آل، خودش یک هدف از مجموعه اهدافی است که هر یک از ما در زندگی‌مان به دنبال‌شان هستیم. اگر قرار باشد با عدم کامیابی در رسیدن به یک هدف، ناامید شویم، سراسر زندگی مایوس کننده می‌شود. اگر قبلاً در رسیدن به وزن ایده‌آل‌تان نتیجۀ مطلوبی نگرفتید یا در انتخاب راه‌‌تان اشتباه داشته‌اید یا در استمرارش.
 
ما خانوادگی چاق هستیم و باید با این قضیه کنار بیاییم!
ژنتیک، در «پیدایش» چاقی شما نقش داشته؛ درست! آیا می‌خواهید نقشش را در «ماندگاری» چاقی نیز پُررنگ نگه دارید؟ پس نگرش خود را تغییر دهید و بشوید آنچه که می‌خواهید.
 
با اینجور کلاس‌ها و برنامه‌ها که کسی به وزن ایده‌آل نمی‌رسد.
یکی از مهم‌ترین اهداف ما در طراحی و برگزاری برنامه‌های آموزشی مثل همین وبینار «کمی یا خیلی چاقی به وزن ایده‌آل»، انتقال تجربه و دانش اساتید، به‌منظور روشن شدن ذهنیت مخاطبان عزیزمان است. قرار نیست معجزه‌ای را با این وبینار خلق کنیم، اگر جرقه‌ای در ذهن شما پدیدار شود و خود شما خالق معجزه‌ای چون سلامتی و وزن ایده‌آل شوید، کارمان را درست انجام داده‌ایم.
 
چرا باید فایل این وبینار را تهیه کرد؟
اطمینان داشته باشید که اگر الان توجه، رسیدگی و وقت گذاشتن را از خود دریغ کنید، بعدها چندین برابر زمان، هزینه و انرژی را به‌خاطر غفلت از دست خواهید داد.
شهرام اسلامی یکی از معدود مربیان زندگی مطرح در ایران است که فراتر از کلیشه‌های معمول، تنها به موضوع مربوطه می‌پردازد و با ارائه‌ی راهکارهای کاربردی، مخاطبان خود را همواره راضی نگه داشته است.
علیرضا سلیمی به پشتوانۀ سال‌ها تخصص و تجربه‌اش در علم تمرین، مشاوری قابل اعتماد در زمینۀ تغذیه و فعالیت بدنی است.
برای شرکت در وبینار "کمی یا خیلی چاقی به وزن ایده‌آل" هیچ محدودیت مکانی وجود ندارد و به‌راحتی در هر جای دنیا، می‌توانید در این وبینار ارزشمند شرکت کنید و علاوه بر یادگیری نکاتی ارزشمند، آیندۀ بهتری را برای خود رقم بزنید.

ویدیوی نمونه از وبینار "کمی یا خیلی چاقی به وزن ایده‌آل" 

به زودی...


برای تهیه‌ این دوره، دکمۀ "افزودن به سبد خرید" را زده و با کلیک روی "پرداخت" سایر مراحل ثبت سفارش را طی نمایید.

عضویت در خبرنامه سایت (رایگان)

    • مطالب و فایل‌های چندرسانه‌ای آموزشی، اطلاعیه‌ها و تخفیف‌های جدید "شهرام اسلامی" را در صندوق ایمیل خود دریافت کنید؛ لغو اشتراک در هر لحظه امکان‌پذیر است.

  • عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت شهرام اسلامی

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیکی

اطلاعات تماس

کانال تلگرام شهرام اسلامی

برای عضویت در تنها کانال رسمی شهرام اسلامی روی لینک زیر کلیک نمایید:

telegram.me/shahrameslami1

کانال تلگرام شهرام اسلامی

ورود

ساخت حساب کاربری