دوره راه‌نشان

دوره راه‌‌نشان برنامه ویژه

دوره راه نشان

جزئیات:

 • شروع از جمعه 24 (هفت جلسه)
 • مکان: هر کجای دنیا که هستید؛ کلاس‌ها آنلاین و زنده‌اند!
 • نام‌نویسی

دوره آنلاین "راه‌نشان"

مدرس: شهرام اسلامی (Life coach بین المللی)

ترسیم راه موفقیت و خوشبختی با توجه به شخصیت، پتانسیل‌ها و توانایی‌های فردی + ارائه کارنامه اختصاصی

در این دورۀ تخصصی علاوه بر اینکه مباحث مختلف در جلسات Live مطرح می‌شوند، یک سری تمرین‌ها و آزمون‌های اختصاصی توسط شهرام اسلامی برای شرکت‌کنندگان طراحی شده که پس از هر جلسه فرد می‌تواند توسط نام کاربری و رمز عبور خود وارد پرونده‌اش در سایت shahrameslami.com شده و به سوالات پاسخ دهد و در پایان دوره، نتایج حاصل (کارنامه) از تحلیل و آنالیز پاسخ‌هایش را دریافت می‌کند که حکم یک "راه‌نشان" برای موفقیت و خوشبختی او را دارد.

حتماً شنیده‌اید که آقا یا خانم بسیار مشهور و موفق دنیا در فلان ساعت از خواب بیدار می‌شود و در فلان بیزنس حسابی پیشتاز است. معمولاً وقتی این‌ها را می‌گوییم که بخواهیم برای خودمان الگوسازی کنیم یا از آنچه که فرد موفق انجام داده، تقلید کنیم تا ما هم مثل او شویم. بگذارید کمی عمیق‌تر به قضیه بپردازیم. پرواضح است که الهام‌بخشی و یا تاثیرپذیری می‌تواند به‌عنوان یک محرک یا انگیزه در زندگی به کمک‌مان بیاید. اما آیا موفقیت، یک فرمول "عمومی" دارد؟ یعنی هر کسی هر کاری انجام داد و موفق شد، ما هم همان کار را بکنیم؟ آیا صرف اینکه همگی از نوع بشر دوپا هستیم و شبیهِ هم، کافی است؟ موضوع مهم‌تر اینکه آیا آن فرد موفق، خوشبخت هم هست؟ بر فرض اینکه هم موفق باشد و هم خوشبخت؛ نوع نگاه‌ها به زندگی یکسان است؟ آیا تعریف یک خانم خانه‌دار از موفقیت و خوشبختی با تعریف یک جوان 25 ساله یکسان است؟ پس بیایید کمی "تخصصی‌تر" به ماجرا نگاه کنیم... شما تا چه حد به‌دنبال موفقیت و خوشبختی بر اساس خصوصیات شخصیتی خود هستید؟ آیا برای تدوین استراتژی‌هایی هدفمند، به توانایی‌ها و نقاط ضعف خود آگاه هستید؟ برای آن چیزهایی که موفقیت و خوشبختی می‌دانید، چه راهی را در پیش گرفته‌اید؟ اگر راه را درست آمده‌اید، در کجای آن هستید؟ برنامه‌های بعدی چه هستند؟ و کلی سوالات اینچنینی، اگر در پی پاسخ‌های قانع‌کننده و کارساز می‌گردید، خوب جایی آمده‌اید... هدف از طراحی و اجرای دورۀ "راه‌نشان" پاسخ به همین سوالات است. هفت جلسه کارگاه آنلاین با شهرام اسلامی برای نشان دادن راه و چاه‌های زندگی.

سرفصل‌ها و ترتیب جلسات این دوره عبارتند از:
شناخت پتانسیل‌ها و توانایی‌ها (یک جلسه)
استراتژیِ رسیدن (سه جلسه)
تله‌های مسیر (یک جلسه)
پرسش و پاسخ شرکت کنندگان (دو جلسه)

شیوه برگزاری: غیرحضوری - پخش زنده (Live) اینترنتی ویدیویی
شما می‌توانید به‌صورت زنده با استفاده از اینترنت (گوشی موبایل، تب‌لت، لپ‌تاپ یا PC) بدون مراجعه حضوری و در محل خودتان در دوره "راه‌نشان" شرکت کنید.

فیلم و فایل صوتی جلسات نیز به‌صورت رایگان نهایتاً تا 48 ساعت پس از هر جلسه آنلاین، جهت دانلود در اختیار شرکت کنندگان قرار می‌گیرد.

هزینه حضور در این دوره:

ما همواره برای همراهان همیشگی خود تخفیف ویژه در نظر می‌گیریم. شما می‌توانید از 30% تخفیف بهره‌مند شده و بابت 7 جلسه کارگاه "راه‌نشان" مبلغ 1,120,000 تومان (به جای 1,600,000 تومان) پرداخت نمایید.

جدول زمانی دوره "راه‌نشان" به شرح زیر است:

جلسه اول - شناخت پتانسیل‌ها و توانایی‌ها
جمعه 24 اردیبهشت 1400، از ساعت 22 تا 23:30 (به وقت ایران)
جلسه دوم - استراتژیِ رسیدن
جمعه 31 اردیبهشت 1400، از ساعت 22 تا 23:30 (به وقت ایران)
جلسه سوم - استراتژیِ رسیدن (ادامه)
جمعه 7 خرداد 1400، از ساعت 22 تا 23:30 (به وقت ایران)
جلسه چهارم - استراتژیِ رسیدن (ادامه)
جمعه 14 خرداد 1400، از ساعت 22 تا 23:30 (به وقت ایران)
جلسه پنجم - تله‌های مسیر
جمعه 21 خرداد 1400، از ساعت 22 تا 23:30 (به وقت ایران)
جلسه ششم - پرسش و پاسخ
جمعه 28 خرداد 1400، از ساعت 22 تا 23:30 (به وقت ایران)
جلسه هفتم - پرسش و پاسخ (ادامه)
جمعه 4 تیر 1400، از ساعت 22 تا 23:30 (به وقت ایران)
برای نام‌نویسی سریع، اینجا را کلیک و فرم مربوطه را تکمیل نمایید. 
چاره‌ای جز دنبال کردن رویاهای خود ندارید!
قبل از هر چیز باید انگیزه‌ و شوق رسیدن را در وجودتان زنده نگه دارید تا خود را در دنبال کردن رویاهایتان پرتوان بیابید... تا اگر در پایان عمر از شما سوال کنند که دوست عزیز، چه کردی؟ با افتخار بگویی "زندگی کرده‌ام!"
 

اول می‌رویم سراغ اینکه در کجای راه هستید!

مهم نیست شما چند سال از عمر خود را سپری کرده‌اید، مهم این است که چند سال از عمرتان باقی مانده است؛ گیر کردن در گذشته یا ناامید شدن از آینده، شما را به جایی نمی‌رساند، پس با آنچه الان دارید، شروع به حرکت کنید. در اولین جلسه‌ از دوره "راه‌نشان" به مرور داشته‌ها می‌پردازیم، اینکه هر یک از شما چه توانایی‌ها و پتانسیل‌هایی را می‌توانید در خود شناسایی کنید و برای کاهش نقاط ضعف خود چه کارهایی را می‌توانید انجام دهید.
 
شاید اوضاع پیش رو جالب به نظر نرسد!
خب طبیعی است که اوضاع همیشه آنطور که ما می‌‌خواهیم پیش نمی‌رود، کلی برنامه در سر داشته‌ایم که به سرانجام نرسیده‌اند، موانع ریز و درشتی بر سر راه‌شان بوده یا آنقدر درگیر کارهای مختلف بوده‌ایم که از یک سری کارهای مهم‌تر غافل شده‌ایم. البته که یک شبه نمی‌توان راه پیش رو را هموار کرد، اما اگر موانع کوچک را یک پس از دیگری برداریم، پس از مدتی چشم باز می‌کنیم می‌بینیم از انبوه موانع، چیزی جز سنگریزه‌‌ باقی نمانده است!

کمال‌گرایی، انصافاً بهتر از این هم می‌شود!
کمال‌گرایی از آن بحث‌هایی است که بعضاً بهانه‌ای برای ناقص انجام شدن کارها می‌شود. اینکه بهرحال کاری انجام شده و از انجام نشدنش بهتر است در اکثر مواقع صادق است. اما اگر برای هر کاری بهترینِ خودمان باشیم، گامی بزرگ‌تر را به سوی جلو برداشته‌ایم و این برگ برندۀ ماست. کمال‌گرایی اگر به‌صورت درست به‌عنوان عاملی بالنده و نه بازدارنده استفاده شود، سبب می‌شود که از دیروز خود بهتر باشیم. در "راه‌نشان" به بهترین نسخه‌ از خودتان تبدیل می‌شوید.
 
هر رسیدنی استراتژی می‌خواهد!
کمتر کسی را می‌شود پیدا کرد که بدون داشتن استراتژی هوشمندانه به جایی رسیده باشد. اصلاً تمامی دستاوردهای بشر هم به‌واسطۀ خردورزی و برنامه‌ریزی برای رسیدن و برطرف کردن نیازهایش به دست آمده است. پس وقتی انگیزۀ کافی برای حرکت را پیدا کردیم، نیاز به نقشۀ راه به‌عنوان یک استراتژیِ رسیدن داریم. اینکه تدوین استراتژی‌ها بر چه اساسی باشد و چه بایدها و نبایدهایی مهم هستند را به‌طور مفصل در جلسات 2 و 3 و 4 از دورۀ "راه‌نشان" بررسی می‌کنیم.

راه شما یافتنی است یا ساختنی؟
فرض کنید در زندگی‌تان قصد داشته‌اید به چیزی دست پیدا کنید، راه‌های مختلف را رفته‌اید و به مقصد نرسیده‌اید... چکار کرده‌اید؟ از راه‌های رفته ناامید شده و خودتان راهی ساخته‌اید؟ البته که اراده و پشتکار شما ستودنی است، اما این راه جدید شما تا چه حد درست است؟ یعنی تا چه حد آگاهانه و بر اساس نقشۀ راه عمل کرده‌اید؟ آیا راه جدید ارزش انرژی صرف شده را دارد و نتیجه‌بخش خواهد بود؟ "راه‌نشان" در این مورد هم راهنمای قابل اعتمادی برای شما خواهد بود.
 
روابط شما در هر راهی باشید، اهمیت دارند!
شما در هر مسیری که باشید، باید به ایجاد رابطه‌ای موثر با اطرافیان خود فکر کنید؛ این به این معنی نیست که با همه ارتباط داشته باشید یا سعی کنید همه را راضی نگه دارید، بلکه مقصود این است که در ارتباطات خود (خانوادگی، اجتماعی و یا کسب و کار) هوشمندانه عمل کنید، در دورۀ راه‌نشان به این موضوع نیز پرداخته می‌شود.
 
ندانستن‌ها سد راهمان می‌شوند!
وقتی در مدیریت روابط خود با دیگران خصوصاً برقراری ارتباط با اعضای خانواده از آگاهی کامل برخوردار نباشید، ممکن است پیشرفت شما در سایر جنبه‌های زندگی دچار کُندی شود. این موضوع به ترکیب احساس خوشبختی + موفقیت هم مربوط می‌شود. "راه‌نشان" فرمولاسیون این ترکیب بی‌نظیر را به شما هدیه می‌دهد.
 
انتخاب مسیر درست، حال‌تان را خوب می‌کند!
همۀ ما در زندگی انقدر در مسیرهای پر پیچ و خم رفته‌ایم و انرژی‌مان تحلیل رفته، که لذت بودن در مسیر درست و غیرفرسایشی را با هیچ چیز دیگری عوض نمی‌کنیم، با راه‌نشان می‌توانید این مسیرهای دوست‌داشتنی را راحت‌تر پیدا کنید.
 
کسب و کار مهم است!
آقا یا خانم، فرقی ندارد؛ پول که داشته باشی، اعصابت سر جایش است و سایر جنبه‌های زندگی‌ات هم راحت‌تر سامان داده می‌شود. منبع این پول هم اگر ارث و میراث نباشد، معمولاً درآمد حاصل از کار مستقیم یا غیرمستقیم شماست. استراتژی‌های ضروری برای بهبود کسب‌وکارتان را در "راه‌نشان" پیدا خواهید کرد.
 
گریزی هم به ارزهای دیجیتال می‌زنیم!
حالا که صحبت از پول شد، پول مجازی و سرمایه‌گذاری در این خصوص ممکن است برای خیلی‌ها جذاب به نظر برسد و علاقه داشته باشند بیشتر راجع به آن بدانند. یعنی اصلاً این چه کاری است که خیلی‌ها در پی‌اش به راه افتاده‌اند و چطور آگاهانه می‌توان وارد آن شد که آسیبی دارایی‌های ما را تهدید نکند. پس دغدغۀ این عزیزان را نیز در طراحی دوره "راه‌نشان" لحاظ کرده‌ایم.
 
راه سریع، لزوماً بهترین راه نیست!
من می‌خواهم خیلی سریع به آنچه می‌خواهم دست پیدا کنم. حالا این خواسته می‌تواند ثروت باشد، آرامش باشد یا هر چیز دیگری! خب برای اینکه سرعت عمل تحقق یابد معمولاً سریع‌ترین راه که از قضا دم‌دست‌ترین هم هست را امتحان می‌کنیم و به پیش می‌رویم... بالا و بالاتر... و معمولاً هم نتیجۀ خاصی هم عایدمان نمی‌شود جز استخوان شکسته در اثر سقوط آزززززااااااااااااااااد از ارتفاع شتابزدگی! هر کاری نیاز به زمانی معقول دارد. نه اینکه تعلل یا اهمال‌کاری صورت گیرد، اما همیشه باید به فرآیند و درست شدن امور طبق زمان‌بندی معقول توجه کرد.
 
متفاوت باشید، یک آدم خاص!
در اول گفتیم که لزوماً هر کاری که آدم‌های موفق انجام می‌دهند را اگر انجام دهید، ضمانتی برای موفقیت و خوشبختی شما در کار نیست! حالا با اطمینان به شما قول می‌دهیم اگر همان کارهایی که آدم‌های معمولی انجام می‌دهند را انجام دهید، 100% موفق نمی‌شوید!
 
راه و چاه را نشان‌تان می‌دهیم!
اینکه در راه درست باشید برای به مقصد رسیدن کفایت نمی‌کند. باید از آنچه شما را در مسیر تهدید می‌کند آگاهی کامل داشته باشید. ما در این دوره اسم این بازدارنده‌ها را تله‌های مسیر گذاشته‌ایم و یک جلسه از "راه‌نشان" را هم به این موضوع اختصاص داده‌ایم.
 
دو جلسه برای پرسش‌وپاسخ در نظر گرفته شده است.
اغلب افراد به‌دلیل ماهیت‌های متفاوت فردی و تجارب شخصی گوناگون با تردیدها و سئوالات مختلفی روبرو هستند و به‌دنبال یافتن پاسخ‌هایی قانع‌کننده و کارساز می‌گردند. در دو جلسه آخر از "دوره راه‌نشان" صرفاً به این مورد پرداخته می‌شود و شهرام اسلامی، پاسخ سئوالات منتخب شرکت‌کنندگان را خواهد داد.
 
این همۀ ماجرا نیست! "یک میلیون تومان" کد تخفیف هدیۀ این دوره است!
این پیشنهاد از "شگفت‌انگیز" هم فراتر است، به هر یک از شرکت‌کنندگانی که در دورۀ "راه‌نشان" ثبت‌نام می‌کنند. کد تخفیف 1 میلیون تومانی (بدون محدودیت در تعداد و نوع محصول) برای خرید از فروشگاه شهرام اسلامی (https://shahrameslami.com/store) تقدیم می‌شود. پس جای تردیدی برای ثبت‌نام در این دوره باقی نمی‌ماند، یک تیر و چند نشان را در "راه‌نشان" تجربه کنید.
 

چرا باید در دوره "راه‌نشان" شرکت کرد؟

شهرام اسلامی یکی از معدود مربیان زندگی مطرح در ایران است که فراتر از کلیشه‌های معمول، تنها به موضوع دوره می‌پردازد و با ارائه‌ی راهکارهای کاربردی، مخاطبان خود را همواره راضی نگه داشته است.
برای شرکت در دوره‌ "راه‌نشان" هیچ محدودیت مکانی وجود ندارد و به‌راحتی در هر جای دنیا، می‌توانید در این دوره‌ ارزشمند شهرام اسلامی شرکت کنید و علاوه بر یادگیری نکاتی ارزشمند، آیندۀ بهتری را برای خود و عزیزان‌تان رقم بزنید. ضمن اینکه اگر در زمان برگزاری هر جلسه امکان حضور نداشتید، دسترسی پس از برگزاری برای شما فراهم می‌گردد و فیلم و فایل صوتی کل جلسه به‌صورت تدوین شده، نهایتاً تا 48 ساعت پس از برگزاری آن جلسه به شما هدیه داده می‌شود.

مخاطب دوره "راه‌نشان" چه کسانی هستند؟

آدم‌های موفقی که اعتقاد دارند هیچ موفقیتی 100% نیست و قطار یادگیری، ایستگاه پایانی ندارد.
افرادی که در پی گشایش دریچه‌های جدید ذهنی، شناخت نقاط ضعف و تقویت مهارت‌ها و توانایی‌های خود هستند.
افرادی که می‌خواهند "استراتژی" را با "انگیزه" همراه کنند و برای این منظور به‌دنبال راهکارهای "عملی" و نه‌ شعارگونه می‌گردند.
افرادی که به آراستن ساختار ذهنی و سقف خواسته‌ها در زندگی‌شان اهمیت می‌دهند.
افرادی که از درجا زدن و یکنواختی در زندگی خود خسته شده‌اند و اغلب خواسته‌های خود را رویای محال می‌بینند.
افرادی که می‌خواهند خوشبختی را در دل موفقیت‌های خود نهادینه کنند.

 حالا ثبت‌نام کنید! 

با توجه به اینکه تخفیف ثبت‌نامی برای کاربران دارای طرح لایف کوچینگ سایت شهرام اسلامی و سایر عزیزان متفاوت است؛ خواهشمند است یکی از موارد زیر را انتخاب کنید.

دارای اشتراک لایف کوچینگ هستم و می‌خواهم در دوره‌ "راه‌نشان" ثبت‌نام کنم.

دارای اشتراک لایف کوچینگ نیستم و می‌خواهم در دوره‌ "راه‌نشان" ثبت‌نام کنم.

دوره هفت جلسه‌ای "راه‌نشان"
مدرس: شهرام اسلامی
شروع از 24 اردیبهشت 1400 | هر هفته جمعه‌ها ساعت 10 شب (به وقت ایران)

Invalid Input

برای پرداخت کارت به کارت، اگر قصد ثبت‌نام در دوره راه‌نشان را دارید، مبلغ 1,120,000 تومان را به شماره کارت زیر واریز و سپس تصویر فیش یا رسید را به شماره 09126845047 در واتساپ و یا به شماره 09304402003 در تلگرام ارسال نمایید و درنهایت ثبت‌نام شما توسط کارشناسان ما انجام می‌شود.

شماره روی کارت: 6104337461125534

دارنده‌‌ی حساب: علی اسلامی | بانک ملت

چنانچه می‌خواهید با "پرداخت آنلاین" در دوره راه‌نشان نام‌نویسی کنید، فرم زیر را تکمیل نمایید.

Invalid Input
لطفاً نام و نام خانوادگی خود را به‌درستی وارد نمایید.
لطفاً شماره موبایل خود را به درستی و با عدد «لاتین» مثل 0123 وارد نمایید.
لطفاً ایمیل خود را به‌درستی وارد نمایید. اگر در آدرس ایمیل شما عدد وجود دارد، آن را با کاراکتر لاتین وارد کنید.
لطفاً کارگاه مورد نظر خود را مشخص نمایید.

مبلغ نهایی:  1,600,000 تومان (30% تخفیف) 1,120,000 تومان

دسترسی به جلسات پخش زنده و همچنین پرونده (پرسش‌ها و آزمون‌های آنلاین) برای هر شخص توسط نام کاربری و رمز عبور وی (حساب کاربری در سایت shahrameslami.com) فراهم می‌شود. پس از ثبت‌نام در این دوره اگر قبلاً حساب کاربری داشته باشید آن حساب برای شما ارتقا داده می‌شود. در غیر اینصورت حساب کاربری جدیدی برای دسترسی به دوره "راه‌نشان" در اختیار شما گذاشته می‌شود.

کد تخفیف یک میلیون تومانی خرید از فروشگاه آنلاین سایت شهرام اسلامی، به‌عنوان هدیۀ ثبت‌نام در دورۀ "راه‌نشان" به شرکت‌کنندگان تعلق می‌گیرد.

 

 

ثبت‌نام هم‌وطنان ساکن در خارج کشور

 هزینه دوره 7 جلسه‌ای "راه‌نشان" به‌صورت پرداخت ارزی عبارتست از:  

دلار: 84 USD (قیمت اصلی: 120 USD)

برای ثبت‌نام به‌صورت پرداخت ارزی، کافیست با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

امریکا 0012406727833
کانادا 0016476970105
انگلیس 00447452017127
سوئد 0046737256513
فرانسه 0033617556171
هلند 0031628414680
آلمان 004915218068403
اتریش 00436505105250
ترکیه 00905526282820
امارات 00971507839007

 

Slider

عضویت در خبرنامه سایت (رایگان)

  • مطالب و فایل‌های چندرسانه‌ای آموزشی، اطلاعیه‌ها و تخفیف‌های جدید "شهرام اسلامی" را در صندوق ایمیل خود دریافت کنید؛ امکان لغو اشتراک در هر لحظه امکان‌پذیر است.

 • عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت شهرام اسلامی

راه‌های ارتباطی

   • شماره‌ واتساپ:
    09199689370

    تلفن:
    02122687898

   • ایمیل: hi@shahrameslami.com

کانال تلگرام شهرام اسلامی

برای عضویت در تنها کانال رسمی شهرام اسلامی روی لینک زیر کلیک نمایید:

telegram.me/shahrameslami1

کانال تلگرام شهرام اسلامی

ورود

عضو سایت نیستید؟ نام نویسی کنید.