دوره جدید شخصیت پردازی کودک

دوره شخصیت پردازی کودک جدید و بی‌نظیر!

  • مشاهده 18360 بار

دوره غیرحضوری شخصیت پردازی کودک

جزئیات:

  • 50% تخفیف
  • مکان: هر کجای دنیا که شما هستید؛ دوره آنلاین و غیرحضوری است!
  • نام‌نویسی

برای استفاده از 50% تخفیف ثبت‌نامی شخصیت پردازی کودک اینجا را کلیک نمایید.

دوره جامع شخصیت پردازی کودک

برای دسترسی سریع، روی آیتم‌ دلخواه در زیر کلیک نمایید:

شناسنامه دوره | مشخصات اجمالی

دوره جدید «شخصیت پردازی کودک» چیست و چه اتفاقی قرار است بیافتد؟

تعداد جلسات و تاریخ‌های برگزاری

روال کار به چه صورت است؟

مخاطب این دوره آنلاین هستید اگر...

ثبت‌نام در دوره جدید شخصیت پردازی کودک

 
شناسنامه و مشخصات اجمالی
عنوان: دوره جامع شخصیت پردازی کودک (جدید)
مدرس: شهرام اسلامی (Life coach بین المللی)
مخاطب: والدین یا تک والد (پدر یا مادر) دارای فرزند 2 تا 12 سال.
12 جلسه ارزشمند غیرحضوری با محوریت بازی‌ها و تمرینات عملی برای شناخت، پرورش و هدایت شخصیت کودک
سرفصل‌ها:
ارتباط والدین با کودک
بایدها و نبایدهای تربیتی در راستای پرورش شخصیت کودک
اعتماد به نفس و تفاوت آن با خودمحوری در کودک
انواع هوش در کودک، شناسایی و ارائه راهکار جهت تقویت آنها (پارت اول)
انواع هوش در کودک، شناسایی و ارائه راهکار جهت تقویت آنها (پارت دوم)
خلاقیت در کودک (شناسایی و ارائه راهکارهای تقویت)
استعدادیابی و کشف توانایی‌های ذاتی در کودک، ارائه راهکار جهت تقویت آنها
یادگیری و مهارت آموزی
پرخاشگری و لجبازی
لذت بردن از زندگی
شیوه برگزاری: غیرحضوری + فایل‌های ضبط شده اختصاصی.
شما می‌توانید با استفاده از اینترنت (گوشی موبایل، تب‌لت، لپ‌تاپ یا PC) بدون مراجعه حضوری و در محل خودتان (از هر کجای دنیا) در این دورۀ بی‌نظیر شرکت کنید.
هر شرکت‌کننده، یک حساب کاربری مخصوص به خود را در سایت shahrameslami.com دریافت می‌کند و دسترسی‌ها همگی در سایت ایجاد می‌شوند.
پس از نام‌نویسی، دسترسی شما به 12 جلسه برگزار شده فراهم می‌گردد. پس جای نگرانی بابت از دست دادن جلسات نیست و با خیال راحت ثبت‌نام کنید.
قیمت: ما برای همراهان همیشگی خود تخفیف‌های ویژه در نظر می‌گیریم؛ لذا می‌توانید از 50% تخفیف بهره‌مند شوید و بابت 12 جلسه شخصیت پردازی کودک جمعاً مبلغ 900,000 تومان (به جای 1,800,000 تومان) پرداخت نمایید.
اگر در طول دوره با چالش‌ها و سوالاتی مواجه شدید، جای نگرانی نیست، 2 جلسه به پرسش‌وپاسخ شرکت کنندگان اختصاص می‌یابد.
هدیه دانلودی (دوره اشتباهات والدین) به ارزش 450 هزار تومان فقط با ثبت‌نام زودهنگام در دوره شخصیت پردازی کودک، نصیب شما می‌شود!
دوره شخصیت پردازی کودک چیست و چه اتفاقی قرار است بیافتد؟

بسیاری از پدر و مادرها به نقش خود در شکل‌گیری و پرورش شخصیت کودک‌شان اهمیت می‌دهند، بنابراین سعی می‌کنند که وظایف پدر و مادری را به‌خوبی انجام دهند؛ پس با کنترل رفتار کودک، از آسیب‌های احتمالی در آینده جلوگیری می‌کنند تا بعدها این افسوس پیش نیاید که ای کاش توجه بیشتری به تربیت بچه و تکامل شخصیتی‌اش می‌کردم.
اما جلوگیری از آسیب‌های آینده، تنها بخشی از وظایف پدر و مادرهاست. شناسایی نقاط مثبت و پتانسیل‌های کودک نیز از اهمیت خاصی برخوردار است. همهٔ آدم ها توانایی‌های ذاتی منحصر به فردی دارند که اگر درایت اطرافیان در سنین کودکی به کمک‌ بیاد، در آینده برگ‌های برندۀ ارزشمندی را نصیب فرد خواهد کرد.
دوره شخصیت پردازی کودک بر اساس همین دو اصل (پیشگیری از آسیب‌ها، پرورش توانایی‌ها)، بیش از 20 سال است که توسط شهرام اسلامی طراحی و برگزاری می‌شود. اغلب آموزش‌ها در این دوره به‌صورت تمرین‌های عملی و بازی‌هایی هدفمند ارائه می‌شوند.

شما گام به گام با جلسات پیش می‌روید و نتایج تمرین‌ها را در پرونده آنلاین کودک خود ثبت می‌کنید، شهرام اسلامی بر اساس داده‌هایی که شما وارد کرده‌اید، شخصیت کودک را در قالب یک کارنامه به شما ارائه می‌دهد.

موضوع: چکاپ شخصیت کودک، بررسی انواع هوش کودک، خلاقیت، پرورش استعداد، افزایش اعتماد به نفس، به حداقل رساندن آسیب‌ها و ناملایمات رفتاری کودک مثل پرخاشگری، لجبازی، کم‌رویی و... به همراه ارائه راهکارهای مربوطه جهت پرورش شخصیت کودک.

12 جلسه آموزشی ارزشمند پیش روی شماست!

جدول زمانی و محتوایی دوره به شرح زیر است:
جلسه اول، ارتباط والدین با کودک + آزمون و تمرین با شهرام اسلامی
جلسه دوم، بایدها و نبایدهای تربیتی در راستای پرورش شخصیت کودک + آزمون و تمرین با شهرام اسلامی
جلسه سوم، اعتماد به نفس و تفاوت آن با خودمحوری در کودک + آزمون و تمرین با شهرام اسلامی
جلسه چهارم، انواع هوش در کودک، شناسایی و ارائه راهکار جهت تقویت آنها (پارت اول) + آزمون و تمرین با شهرام اسلامی
جلسه پنجم، انواع هوش در کودک، شناسایی و ارائه راهکار جهت تقویت آنها (پارت دوم) + آزمون و تمرین با شهرام اسلامی
جلسه ششم، خلاقیت در کودک (شناسایی و ارائه راهکارهای تقویت) + آزمون و تمرین با شهرام اسلامی
جلسه هفتم، استعدادیابی و کشف توانایی‌های ذاتی در کودک، ارائه راهکار جهت تقویت آنها + آزمون و تمرین با شهرام اسلامی
جلسه هشتم، یادگیری و مهارت آموزی + آزمون و تمرین با شهرام اسلامی
جلسه نهم، پرخاشگری و لجبازی + آزمون و تمرین با شهرام اسلامی
جلسه دهم، پرسش و پاسخ با شهرام اسلامی
جلسه یازدهم
جلسه دوازدهم، پرسش و پاسخ با شهرام اسلامی

در دوره 12 جلسه‌ای شخصیت پردازی کودک، می‌توانید از آزمون و راهکارهای عملی و اختصاصی شهرام اسلامی استفاده کنید. همچنین دو جلسه به پرسش‌وپاسخ اختصاص یافته است و می‌توانید سئوالات خود را مطرح نمایید، شهرام اسلامی به پرسش‌های منتخب، پاسخ خواهد داد.

گام اول) حساب کاربری خودتان را می‌گیرید و همه چیز در سایت shahrameslami.com قابل دسترسی است!

پس از اینکه در این دوره ثبت‌نام کردید، حساب کاربری مخصوص به خودتان شامل نام کاربری و رمز عبور اختصاصی به شما تعلق می‌گیرد که کارشناسان ما اطلاعات ورود شامل نام کاربری و رمز عبور را در اختیارتان می‌گذارند و توسط این اطلاعات می‌توانید وارد سایت shahrameslami.com شده و به محتواهای این دوره، شامل جلسات، پرونده شخصیت پردازی فرزند(ان) و... دسترسی داشته باشید. کاربرانی که از قبل حساب‌های کاربری در سایت دارند، می‌توانند با همان نام کاربری و رمز عبور خود، به بخش‌های دوره شخصیت پردازی کودک دسترسی پیدا کنند و نیاز به ساخت حساب کاربری دیگری برای ایشان نیست.

گام دوم) دسترسی به جلسات پخش زنده - هر هفته سه‌شنبه‌ها ساعت 10 شب به وقت ایران

با استفاده از نام کاربری و رمز عبور مخصوص به خودتان هر هفته سه‌شنبه‌ها ساعت 10 شب به وقت ایران (شروع از سه‌شنبه 11 مرداد 1401) توسط گوشی موبایل، تب‌لت، لپ‌تاپ یا تلویزیون وارد سایت می‌شوید و به‌صورت پخش زنده اینترنتی (Live) در جلسات شهرام اسلامی شرکت می‌کنید. اگر در زمان برگزاری جلسه موفق به آنلاین شدن، نشدید، نگران نباشید، دسترسی شما به فایل صوتی و ویدیویی جلسات به‌صورت دایمی فراهم می‌شود.

گام سوم) تشریح بازی‌ها و تمرین‌هایی که هر هفته با کودک انجام می‌دهید.
بازی‌ها و تمرین‌های هفتگی شما توسط شهرام اسلامی در جلسات تشریح می‌شوند؛ این بازی‌های هر یک با هدف و مقصود خاصی طراحی شده‌اند، هر بازی با حضور شما و کودک، توسط امکانات موجود در منزل شما قابل انجام است و نیاز به تجهیزات خاصی ندارد. چگونگی اجرای بازی‌ها در پرونده شخصیتی کودک که در سایت shahrameslami.com برای شما قابل دسترسی است، نیز قرار داده می‌شود.

گام چهارم) شما نتایج حاصل از بازی‌ها را در پرونده شخصیتی کودک درج می‌کنید.
پس از اینکه در طول هفته، بازی یا تمرین ارائه شده توسط شهرام اسلامی را انجام دادید، نتایجی که اغلب به‌صورت مقادیر عددی ثبت کرده‌اید را وارد پرونده شخصیت پردازی کودک خود می‌کنید. ممکن است بگویید این پرونده در کجاست؟ پاسخ مختصر: در سایت shahrameslami.com. در این دوره، برای هر یک از فرزندان شما یک "پرونده آنلاین شخصیت پردازی" ایجاد می‌شود که در طول دوره پس از شنیدن یا تماشای جلسات، آزمون‌ یا تمرین گفته شده توسط شهرام اسلامی را انجام داده و نتایج را در پرونده شخصیتی کودک درج می‌کنید.
 
گام پنجم) آنالیز فاکتورهای موثر بر شخصیت کودک و صدور کارنامه شخصیتی فرزند یا فرزندان شما
داده‌های حاصل از اطلاعاتی که در پرونده شخصیتی کودک خود ثبت کردید، توسط شهرام اسلامی بررسی شده و در انتهای دوره کارنامه‌ حاوی "نتایج" آزمون‌ها، تمرین‌ها و سنجش‌های گرفته شده در طول دوره را دریافت می‌کنید که در نحوه رفتار با کودک، فراهم نمودن شرایط جهت رشد شخصیتی وی و کاهش آسیب‌ها به شما کمک شایانی خواهد نمود.

هر کودک، یک پرونده، یک کارنامه!
با توجه به اینکه هر یک از کودکان در دوره شخصیت پردازی کودک، یک "پرونده آنلاین شخصیت پردازی" و یک "کارنامه شخصیتی" که حاوی "نتایج" است را دریافت می‌کند، اگر چند کودک دارید یک نفر از کودکان شما رایگان کارنامه دریافت می‌کند و به ازای هر کودک بیشتر شما، 200,000 تومان به مبلغ پرداختی اضافه می‌شود.
 
دو جلسه به پرسش و پاسخ اختصاص یافته است.
اگر در تربیت فرزند(ان) خود با سئوالات و تردیدهای مختلفی روبرو هستید و به‌دنبال یافتن پاسخ‌هایی قانع‌کننده و کارساز می‌گردید، دو جلسه از شخصیت پردازی کودک مخصوص شما طراحی شده است که طی آن شهرام اسلامی به پرسش‌های منتخب پاسخ می‌دهد.
 
مقایسه این دوره جدید با دوره‌های قبلی شخصیت پردازی کودک
همانطور که پیش‌تر اشاره شد، دوره شخصیت پردازی کودک بیش از 20 سال است که در شهرهای مختلف ایران برگزار می‌شود و این دومین بار است که به‌صورت آنلاین برگزار می‌شود. اساس دوره جدید شخصیت پردازی کودک، یکی است، اما در دوره جدید، آموزش‌ها آپدیت شده، اصلاحات و تغییراتی صورت می‌گیرد. اگر در دوره‌های قبلی این دوره شرکت کرده‌اید، می‌توانید با شرکت در این دوره جدید و انجام تمرین‌های مختلف نتایج و عملکرد کودک خود را مقایسه کنید.
 
تربیت کلامی همه چیز نیست، بازی و تمرین عملی هم اضافه کنید!
در دوره شخصیت پردازی کودک، محوریت بر بازی و تمرین است. بازی‌هایی هدفمند که شخصیت کودک شما را شکوفا و از آسیب‌ها جلوگیری می‌کنند. بچه‌ها معمولاً در انجام بازی‌ها با شما همکاری می‌کنند و شما نیز در این دوره از دستورات مستقیم کلامی و بگو مگوها با کودک خود خلاص می‌شوید!
 
هر چه زودتر ثبت‌نام کنید، هدیه دانلودی و تخفیف شما بیشتر است!
شما با ثبت‌نام در دوره شخصیت پردازی کودک، علاوه بر اینکه 50% تخفیف نصیب‌تان می‌شود، فایل‌های دانلودی صوتی و ویدیویی دوره اشتباهات والدین با تدریس شهرام اسلامی (به ارزش 450 هزار تومان) را نیز رایگان دریافت می‌کنید.

توضیحات بیشتری لازم نیست، می‌خواهم تخفیف‌دار نام‌نویسی کنم! 

 

دوره شخصیت پردازی کودک، حاصل سال‌ها تجربه و تحقیق شهرام اسلامی است!

 

مخاطب این دوره هستید اگر...
می‌خواهید به شناخت و درک خوبی از شخصیت کودک خود دست پیدا کنید؛ به نحوی که برای پرورش شخصیتش قدم بردارید.
می‌خواهید با افزایش صمیمیت بین شما و فرزندتان آسیب‌های نوجوانی و بزرگسالی او را به حداقل برسانید.
رفتار فرزند شما به‌صورت نسبی مطابق انتظار و مطلوب است و سعی دارید با افزایش آگاهی خود آینده‌ای پرثمر را برایش رقم بزنید.
معتقدید "گذر زمان" هیچ ناهنجاری مرتبط با تربیت کودک را بهبود نمی‌بخشد و باید در "سریع‌ترین زمان ممکن" به شناسایی ریشه‌‌ای مشکل و برطرف کردن آن پرداخت.
از رفتار کودک خود راضی نیستید؛ حتی از بعضی رفتارهایش به ستوه آمده‌اید و دنبال راهکارهایی اثربخش می‌گردید.
می‌خواهید بزرگسال خوشبخت فردا را از کودک امروز خود بسازید.

 
چرا باید در دوره شخصیت پردازی کودک شرکت کرد؟
شهرام اسلامی یکی از معدود مربیان زندگی مطرح در ایران است که فراتر از کلیشه‌های معمول، تنها به موضوع مربوطه می‌پردازد و با ارائه‌ی راهکارهای کاربردی، مخاطبان خود را همواره راضی نگه داشته است.
برای شرکت در دوره آنلاین «شخصیت پردازی کودک» هیچ محدودیت مکانی وجود ندارد و به‌راحتی در هر جای دنیا، می‌توانید در این کلاس آنلاین ارزشمند شهرام اسلامی شرکت کنید و علاوه بر یادگیری نکاتی ارزشمند، آیندۀ بهتری را برای خود رقم بزنید. ضمن اینکه اگر در زمان برگزاری رویداد امکان حضور نداشتید، دسترسی پس از برگزاری برای شما فراهم می‌گردد و ویدیو و فایل صوتی کل جلسه به‌صورت تدوین شده، نهایتاً 1 تا 2 روز پس از برگزاری جهت دانلود به شما هدیه داده می‌شود.

 

حالا ثبت‌نام کنید!
دوره غیرحضوری شخصیت پردازی کودک (12 جلسه)
مدرس: شهرام اسلامی

مبلغ نهایی: 900,000 تومان (1,800,000 تومان) 50% تخفیف

پس از نام‌نویسی، دسترسی شما به 12 جلسه فراهم می‌گردد.

بخش‌های ضروری با ستاره (*) مشخص شده‌اند.

Invalid Input
لطفاً تعداد کودک خود را برای تحلیل کارنامه مشخص نمایید.

هزینه 12 جلسه شخصیت پردازی کودک با احتساب 50% تخفیف 900,000 تومان است. اگر یک کودک دارید، یک صدور کارنامه صورت می‌گیرد و هزینه‌ای اضافه‌تر نمی‌کنید؛ اما اگر چند کودک دارید و می‌‌خواهید برای هر کدام صدور کارنامه انجام شود، به‌ازی هر کودک، مبلغ 200,000 تومان به مبلغ کل پرداختی شما اضافه می‌شود.

Invalid Input
لطفاً نام و نام خانوادگی خود را به‌درستی وارد نمایید.
لطفاً شماره موبایل خود را به درستی و با عدد «لاتین» مثل 0123 وارد نمایید.
لطفاً ایمیل خود را به‌درستی وارد نمایید. اگر در آدرس ایمیل شما عدد وجود دارد، آن را با کاراکتر لاتین وارد کنید.
Invalid Input
0 تومان

 برای ادامه لطفاً روی دکمۀ زیر کلیک کنید تا به درگاه امن پرداخت آنلاین هدایت شوید، پس از پرداخت موفق و بازگشت به سایت، تاییدیه برای شما پیامک / ایمیل می‌گردد. اگر الان اقدام به ثبت‌نام در دوره شخصیت پردازی کودک کنید، دوره اشتباهات والدین با شهرام اسلامی را نیز رایگان هدیه می‌گیرید!

 

عضویت در خبرنامه سایت (رایگان)

    • مطالب و فایل‌های چندرسانه‌ای آموزشی، اطلاعیه‌ها و تخفیف‌های جدید "شهرام اسلامی" را در صندوق ایمیل خود دریافت کنید؛ لغو اشتراک در هر لحظه امکان‌پذیر است.

  • عضویت در خبرنامه ایمیلی سایت شهرام اسلامی

نماد اعتماد الکترونیکی

نماد اعتماد الکترونیکی

اطلاعات تماس

کانال تلگرام شهرام اسلامی

برای عضویت در تنها کانال رسمی شهرام اسلامی روی لینک زیر کلیک نمایید:

telegram.me/shahrameslami1

کانال تلگرام شهرام اسلامی

ورود

ساخت حساب کاربری